Komisja Certyfikująca Programu BezpieczneDziecko

Mam zaszczyt przedstawić głównych członków Komisji Certyfikującej Programu „Certyfiakt BezpieczneDziecko”

Lekarz

sylwester-pysiewiczSylwester Pysiewicz

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadzi poradnie preluksacyjną w przychodni EMC przy ul. Łowieckiej we Wrocławiu, posiada certyfikat medycyny sportowej do orzekania zdolności do sportu do 21 r.ż.

Wykonuje USG narządu ruchu oraz zabiegi operacyjne w ramach chirurgii jednego dnia. Współpracował z kadrą narodową koszykówki.

Pracuje na Oddziale Ratunkowym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Interesuję się podróżami, motoryzacją , sportem. Prywatnie ojciec czternastolatki oraz ośmiolatka.

Inżynier

Paweł Kwarciany

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydział Elektryczny – Automatyka i Robotyka, specjalność: Automatyka i sterowanie w energetyce (studia jednolite mgr inż.)

Posiada Licencjaę MSWiA – pracownika zabezpieczenia technicznego II stopnia, uprawnienia CNBOP – do projektowania i odbiorów Systemów Sygnalizacji Pożarowej oraz uprawnienia SEP E+P, D, i uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do projektowania i do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Obecnie pracuje w Lumen Polska Sp. Zoo na stanowisku: z-ca Kierownika Działu Projektowego ds. Instalacji Teletechnicznych.

Interesuje się tuningiem samochodowym oraz gotowaniem. Prywatnie ojciec 3,5 letniego, energicznego chłopca.

 

Nauczyciel

Anna Wyrembak

Absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.  Nauczycielka języka hiszpańskiego,  zawód stał się jej pasją. Uczy starsze dzieci i młodzież w gimnazjum i liceum. Pasjonuje ją poznawanie innych kultury i nauka  języków obcych.
Uwielbia spędzać czas z  mężem,  dziećmi i  przyjaciółmi.
Nie wyobraża sobie życia bez książek, muzyki, kina,tańca no i oczywiście bez podróżowania.
Kocha słońce, jazdę na rowerze, owoce i herbatę z cytryną:). „Lubię kiedy w moim domu goście czują się po prostu swobodnie” – prywatnie mama 7 letniej dziewczynki i 10 letniego chłopca.

.

 

Ponadto naszą Komisję Certyfikującą dopełniają w zależności od potrzeb: psycholog, prawnik, strażak, farmaceuta, informatyk, dietetyk i położna.

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

No votes yet.
Please wait...