KOKONIK rewelacyjny Otulacz z Certyfikatem BezpieczneDziecko

Sen jest jedną z najważniejszych czynności człowieka. Nie tylko sprawia przyjemność ale pozwala odpocząć strudzonemu organizmowi i nabrać energii do kolejnych wyzwań następnego dnia.

Tym bardziej z przyjemnością przedstawiamy Wam naszego Partnera, polskiego producenta Otulaczy dla noworodków i niemowląt, który otrzymała Certyfikat BezpieczneDziecko i tym samym został uznany przez Komisję Certyfikującą za Produkt Przyjazny Dziecku.

 

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z produktem KOKONIK 🙂 parę słów od Producenta:
Kokonik to otulacz dla Twojego noworodka/niemowlaka, który zapewni mu wygodę, bezpieczeństwo oraz spokojny i długi sen.

Rodzicom nie trzeba tłumaczyć, jak istotny dla rozwoju dziecka jest długi sen oraz jak ważny jest on dla mamy i taty i ich dobrego samopoczucia. Dobry sen to zdrowe dziecko, a wypoczęci rodzice to szczęśliwa i spokojna rodzina.

Kokonik otrzymał Certyfikat BezpieczneDziecko „Produkt przyjazny Dziecku” co oznacza, że został zaakceptowany pod względem jakości, funkcjonalności i jest polecany przez Komisję Certyfikującą Portalu.

Czym jest Kokonik?

To innowacyjny otulacz, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i jak największym komforcie noworodków oraz niemowląt.

Specjalnie dopracowany kształt idealnie dopasowuje się do malutkiego ciałka, otulając je w taki sposób, aby czuło się zupełnie jak w brzuchu mamy.

Dla podniesienia komfortu malucha, stworzyliśmy więcej miejsca na jego stópki.

Zapinany jest na dwustronny zamek błyskawiczny (zapinany z dołu i z góry), co znacznie ułatwia zakładanie i zmianę pieluchy (wystarczy rozpiąć dolny zamek).

Aby jeszcze łatwiej zapinać i rozpinać suwak (np. w nocy), zamontowaliśmy na nim tasiemkę w kolorach polskiej flagi. Cieszymy się, że Twoje nowo narodzone dziecko może od początku swojego życia używać produktu w 100 % wyprodukowanego w Polsce.

Kokonik posiada specjalne zabezpieczenie na suwak (pod szyjką), które chroni ją przed przycięciem.

Używając Kokonika masz pewność, że Twoje dziecko jest w optymalnej pozycji do spania – na plecach, co znacząco zmniejsza ryzyko tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej (ang. SIDS).

Mamy do wyboru 3 rodzaje Kokonika:

Kokonik z organicznym kołnierzykiem – otulacz z bawełny z dodatkiem elastanu i specjalnym podszyciem pod szyjką wykonanym z bawełny organicznej, aby chronić najbardziej delikatną skórę dziecka.

Kokonik z bawełny organicznej – otulacz z bawełny organicznej z dodatkiem elastanu.

Kokonik z tkaniny bambusowej – otulacz z tkaniny bambusowej dodatkiem elastanu. Ten ekskluzywny i oddychający otulacz jest niezwykle przyjemny dla skóry malucha. Najlepszy na upalne dni, jak również świetnie sprawdza się zimą, gdy w naszych domach rozpoczyna się sezon grzewczy.

Dzięki przyleganiu do ciała niemowlaka, Kokonik zmniejsza objawy kolki oraz zapobiega odruchowi Moro, uniemożliwiając zadrapanie buzi.

Tkaniny, z których wykonane są nasze Kokoniki mają certyfikat OEKO-TEX 100 Klasa I, który potwierdza ich bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość. Ponadto, tkaniny organiczne używane do produkcji Kokoników posiadają certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard).

Kokonik występuje w dwóch rozmiarach:

Rozmiar 1: 2,5 – 5,5 kg
Rozmiar 2: 6 – 9 kg

Kokonik należy prać w temperaturze 40 stopni, przy użyciu delikatnych detergentów dla noworodków i niemowląt.

 

 

No votes yet.
Please wait...