Eventy

Imprezy masowe, pikniki, festyny imprezy firmowe dla rodzin pracowników to miejsca i chwilę podczas, których dzieci mogą spędzić czas na dobrej zabawie w towarzystwie swoich rodziców.

balloons-1056766-m

Jest to także doskonały czas na połączenie dobrej zabawy z odrobiną edukacji „młodych ludzi” w zakresie bezpieczeństwa. Na takich imprezach staramy się zapełnić wolny czas dzieci zabawą, konkursami, wykładami i grami oraz zachęcić rodziców do uczestnictwa, w niektórych dyscyplinach wraz ze swymi pociechami a nawet skłonić do rywalizacji rodzin o tytuł „Bezpiecznej Rodziny”.

Wiele firm na rynku oferuje wypełnienie wolnego czasu dzieci na różnego rodzaju festynach, jednak my chcemy się wyróżnić i podkreślić fakt, że zabawa przez nas organizowana jest jedynie narzędziem do osiągnięcia celu edukacyjnego dzieci i rodziców w zakresie bezpieczeństwa.

Program pracy z dziećmi układamy do indywidualnych potrzeb organizatora uwzględniając profil imprezy, orientacyjną liczbę uczestników oraz oczekiwania organizatora.

Jesteśmy otwarci na różne propozycję, które mieszczą się w zakresie naszej tematyki, a nawet misji: szerzenia wiedzy i popularyzowania aspektów bezpieczeństwa w życiu codziennym.

 

Zapraszamy do poznania nas.

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...