Od Przedszkola Do Seniora w Sobótce!

I znów ciekawa inicjatywa, w której BezpieczneDziecko.eu ma zaszczyt uczestniczyć. Już niebawem 21 maja 2014 na stadionie Ślężańskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sobótce przy ul. Św. Anny odbędzie się impreza adresowana do dzieci ze szkół i przedszkoli z terenów gminy Sobótka oraz ich rodzin, stąd nazwa wydarzenia „ Od Przedszkola Do Seniora”. Tego dnia na stadionie w Sobótce pojawi się grupa licząca około 440 dzieciaczków i ich ciocie, wujkowie, dziadkowie i rodzice. Będzie to impreza sportowo-rekreacyjna trwająca w części oficjalnej od 10:00 do 12:00. Będzie wiele atrakcji i konkurencji zarówno dla dzieciaków, rodziców jak i innych członków rodziny.

partnerstwo sobótka

Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest Partnerstwo Lokalne „SOBOTCZAŃSKA WSPÓLNOTA”, skupiająca w swoich szeregach kilka organizacji pozarządowych (ŚLOT – Sobótka, Stowarzyszenie „Ślężański Krąg – Nasławice; Stowarzyszenie „Aktywni” z Rękowa; Caritas Nasławice; Szkoła Podstawowa w Świątnikach, Stowarzyszenie „Niedźwiadek Ślężański”, prężnie działało też Stowarzyszenie „Przyjaciół Rogowa”) oraz jednostkę organizacyjną gminy tj. Ośrodek Pomocy Społecznej, który jest liderem tego partnerstwa.

 

To nie pierwsza taka akcja Partnerstwa. W pierwszym półroczu 2013 roku Partnerstwo Lokalne „ Sobótczańska Wspólnota” zorganizowało dwie duże imprezy, tj.„ Bal Karnawałowy” dla dzieci ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Sobótka, na którym bawiły się klasy 0-3. Bal odbył się w styczniu 2013 r oraz kolejny bal ” Majówka dla Przedszkolaka ” w maju 2013 dla wszystkich Przedszkolaków z gminy Sobótka.

Partnerstwo zajmuję się organizowaniem i pobudzaniem aktywności lokalnej, więc mamy nadzieję, że tych imprez będzie coraz więcej i każda z nich będzie tak udana jak poprzednie. Spotkania Partnerstwa odbywają się systematycznie i uczestniczą w nich partnerzy różnych instytucji i organizacji pozarządowych co tym bardziej pozwala mieć nadzieję na rozwój działań podejmowanych przez „Sobótczańską Wspólnotę”.

Do działań Partnerstwa częstą przyłączają się wspierając je różne jednostki i firmy działające na terenie gminy. To właśnie im Partnerstwo chciałoby podziękować za serce, chęci, zrozumienie i dobroczynność.

Tym razem podziękowania wędrują do:

 1. GŁÓWNY SPONSOR ŚOKSIR

  1. ORDECHA ADRIANA- PORTAL BEZPIECZNEDZIECKO.EU

  2. DOBROWOLSKI STANISŁAW

  3. HAJDAMOWICZ MIROSŁAW- GREENLAN

  4. KOPYCIŃSKI ZYGMUNT

  5. ŚLEDŹ ZBIGNIEW

  6. NOWAK DANUTA

  7. KURIATA BARBARA

  8. NAZIMEK WITOLD

  9. LECH MIROSŁAW

  10. KRASOŃ  STANISŁAW

  11. ŻABA EDWARD

  12. OSTROWSKI JACEK

  13. ANDRZEJEWSKA LEOKADIA

  14. STANECKA BERNADETA

  15. SIENKOWSKI MAREK

  16. JANUSZKIEWICZ FRANCISZEK- ZMH ZAMEH

  17. MATUSIEWICZ ANDRZEJ

  18. PAŃCZYK DANUTA

  19. KOZŁOWSKI ANDRZEJ- AKTOR PANTONIMY

  20. JANUSZ KOZYRSKI-SKSM SOBÓTKA

  21. SUSZ IZABELA- FOTOGRAF

  22. DRUKARNIA „ ANTEX”

  23. CUKIERNIA „ U ŁUCJI”

  24. CUKIERNIA – MARIAN BĄKOWSKI

  25. POLCJA SOBÓTKA

  26. AKORD 2 W SOBÓTCE

  27. WOLONTARIUSZE Z GMINNEGO GIMNAZJUM W SOBÓTCE

  28. TOWARZYSTWO JEŹDZIECKIE HORYZONT

  29. HUZARSKI ANDRZEJ- REMGAZ

  30. FUNDACJA CHOREIA- KRYSZTAŁOWICE

  31. LASY PAŃSTWOWE MIĘKINIA

  32. KOWALSKI KAZIMIERZ- AUTO-TRUDE-CENYTUM MIROSŁAWICE

  33. DOMINIKA ZAJĄC- BALLONR TIME

  34. CREDIN SOBÓTKA

  35. HADLUX SOBÓTKA

Wierzymy, że radość, szczęście i uśmiech na twarzy dzieciaków będzie najlepszą nagrodą dla wszystkich sponsorów i podziękowaniem za Ich wielkie serce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stadion w Sobótce dzieciakom obiecujemy, że wrócą odmienione i pięknie pomalowane 🙂

Do zobaczenia

Bezpieczna Załoga Portalu

No votes yet.
Please wait...