O nas

Serwis BezpieczneDziecko.eu powstał w wyniku codziennych obserwacji sytuacji, które pojawiały się na mojej drodze życia. Od kiedy pamiętam tematy dotyczące dzieci były dla mnie interesujące i ważne. Z czasem „Dzieci” stały się moją pasją a tym samym uznałam, że o taki skarb trzeba dbać na wszelkich płaszczyznach życia. Stąd pomysł na zbudowanie serwisu, który będzie skupiał wokół siebie ludzi, dla których szeroko pojęte bezpieczeństwo dziecka jest tak ważne jak dla mnie.

Serwis, w którym rodzice znajdą cenne informację, ważne wskazówki, porady i ciekawostki z zakresu bezpieczeństwa. Nieustannie staramy się rozwijać serwis o nowe gałęzie, tak aby zaspokoić potrzeby naszych czytelników. Dążymy do tego aby nie tylko rodzic znalazł tu coś interesującego ale, aby mógł z poczuciem bezpieczeństwa udostępnić elementy dedykowane dzieciom, swoim pociechom.

Naszą „misją” jest kreowanie bezpiecznych zachowań w życiu codziennym oraz kształtowanie kultury bezpiecznego życia, dlatego wspieramy różne kampanie, uczestniczymy i współtworzymy akcję, w których możemy w sposób bezpośredni dotrzeć do najważniejszej dla nas grupy: Rodzic + Dziecko. Prywatnie jestem mamą 9 letniego chłopca i 6 letniej dziewczynki i sama przez długi czas poszukiwałam miejsc w internecie, gdzie mogłabym znaleźć rzetelne, sprawdzone informację i ciekawe porady. Staram się na co dzień aby moje dzieci czerpały z życia to co najpiękniejsze, aby każdy dzień był dla nich wyjątkowy i ciekawy, aby z chęcią podejmowały różne wyzwania ale też wpajam im, że kluczem do tego wszystkiego jest bezpieczeństwo. Chcielibyśmy aby rodzice mieli do nas zaufanie i aby stali się częścią naszego „bezpiecznego świata” przyjaznego dziecku.

Adriana Ordecha

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...