Pierwsze nagrody od WADERa dla uczestników naszych warsztatów rozdane :)

Po naszych warsztatach najmłodsi uczestnicy otrzymali zadanie do wykonania: stworzyć książeczkę edukacyjną pt.: „Jestem bezpieczny bo wiem…” złożoną z prac plastycznych wykonanych własnoręcznie. Grupy w określonym czasie wywiązały się z zadania i powróciliśmy do nich ponownie aby odebrać efekty ich pracy oraz wręczyć nagrody, które ufundowała nasz Partner – firma WADER-WOŹNIAK, polski producent zabawek.

Nie dość, że prace były fantastyczne, to dzieciaki wykazały się wielką odpowiedzialnością i z zapałem prezentowały wszystko co zapamiętały z naszych warsztatów. Trochę więc czasu spędziliśmy ponownie w szkołach i przedszkolach bo okazało się, że zapamiętali praktycznie wszystko 🙂

Nasze warsztaty zasiały w nich także ziarno chęci poszerzenia wiedzy na temat bezpieczeństwa i to jest właśnie największy nasz sukces i nagroda za przeprowadzone zajęcia.

Dziękujemy jeszcze raz: strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej Księginice Małe, Partnerowi – firmie WADER-WOŹNIAK, oraz dzieciom i opiekunom/nauczycielom za fantastycznie i owocnie spędzony czas.

Zapraszamy do galerii prac plastycznych oraz zdjęć 🙂

Przedszkole – 4 latki – dzieci całkowicie zafascynowane strażakami i wozem strażackim 🙂

 

No votes yet.
Please wait...