Program dla sklepów

Program Partner Bezpieczne Dziecko powstał z myślą o wspieraniu i promocji sklepów internetowych oferujących bezpieczne i renomowane produkty dla dzieci.

Ideą programu jest skupienie wokół naszego serwisu 3 do 5 profesjonalnie działających sklepów internetowych oraz wsparcie ich działalności poprzez promocję na łamach serwisu.

Korzyści jakie otrzymuje przystępujący do programu są bardzo atrakcyjne.

– stała reklama na łamach naszego serwisu w postaci banerów, buttonów itp

– możliwość publikacji artykułów dotyczących działalności sklepu partnera, jego oferty, promocji itp, na stronie http://bezpiecznedziecko.eu oraz linkowania ich do konkretnych miejsc na stronie partnera

– inne formy promocji do uzgodnienia

Dlaczego warto ?

Każdy kto prowadzi biznes w sieci wie jak ważna jest jego promocja oraz jak trudne jest to zadanie.

Serwis Bezpieczne dziecko jest miejscem, które codziennie odwiedzają dbający o swoje pociechy rodzice. Znajdują tu wiele ciekawych i pożytecznych materiałów oraz informacje o produktach których poszukują.

Serwis bezpieczne dziecko jest stale promowany w sieci, jego pozycje w wyszukiwarkach pozwalają łatwo znaleźć zamieszczone w nim informacje. Dzięki współpracy z firmą INFORD multimedia publikacje dotyczące naszej działalności można znaleźć w wielu miejscach w internecie.

Wszystkie te aspekty w połączeniu z naszym profesjonalizmem pozwalają naszym partnerom czerpać liczne korzyści.

Warunki przystąpienia:

Do programu przystąpić mogą firmy, których sklepy oferują profesjonalne usługi oraz produkty renomowanych,  znanych i bezpiecznych marek.

Przystępujący do programu musi przejść pozytywną weryfikację przeprowadzaną przez nasz serwis serwis.

Uiszczanie niewielkiego miesięcznego abonamentu.

Jeżeli jesteś zainteresowany programem skontaktuj się z nami.

No votes yet.
Please wait...