BezpieczneDziecko.eu i Ślężański Bieg Młodzieżowy

2. ŚLĘŻAŃSKI BIEG MŁODZIEŻOWY O PUCHAR BURMISTRZA SOBÓTKI POD PATRONATEM SERWISU WWW.BEZPIECZNEDZIECKO.EU, W RAMACH KTÓREGO ODBĘDĄ SIĘ 2. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO W BIEGACH ULICZNYCH.

TERMIN: 18 CZERWCA 2014, GODZ. 18.00

MIEJSCE: RYNEK W SOBÓTCE, ULICE: MICKIEWICZA, KOŚCIUSZKI, SZKOLNA I ŚW. JAKUBA

LIMIT ZAWODNIKÓW: 400

NAGRODY: pierwsze 3 miejsca w każdej z 22 kategorii otrzymują pamiątkowe statuetki misia ślężańskiego oraz nagrody rzeczowe, miejsca od 4 do 6 pamiątkowe dyplomy, każdy uczestnik biegu weźmie udział w losowaniu nagrody głównej (tablet). Wszyscy zawodnicy dostają pamiątkowy medal i koszulkę.

NOWOŚĆ: W tym roku oprócz uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum pobiegną także „zerówki” czyli 5 i 6-latki. Klasyfikacja oczywiście osobna, nagrody, a jakże i profesjonalne numery startowe z chipami. Inicjatorem, patronem tej kategorii oraz sponsorem nagród dla najmłodszych zawodników jest serwis BezpieczneDziecko.eu

Bieg współfinansowany przez Starostwo                            
Powiatowe we Wrocławiu i Gminę Sobótka.           Patronat generalny:                                               

 

 

 

 

Rozmiary koszulek z pakietów startowych:

rozmiar dziecięcy = wzrost zawodnika

XS   = 105 – 115 cm

S      = 115 – 125 cm

M    = 125 – 135 cm

L     = 135 – 145 cm

XL  = 145 – 155 cm

XXL  = 155 – 165 cm 3

XXXL = 165 – 180 cm

Informacja dla rodziców/biegaczy. Nie ma możliwości zapisania dziecka na już istniejące konto rodzica/biegacza w systemie DATASPORT. Najlepszym rozwiązaniem jest założenie dziecku osobnego konta w systemie DATASPORT na inny adres mailowy. Jeśli dziecko nie posiada własnego adresu e-mail, to na adres drugiego rodzica albo kogoś z rodziny.

http://www.kbsobotka.pl/2-slezanski-bieg-mlodziezowy-o-puchar-burmistrza-sobotki-pod-patronatem-serwisu-www-bezpiecznedziecko-eu

Tak jak w zeszłym roku, na spragnionych zawodników czekać będzie woda BONART!

woda-bonart

Ponadto BezpieczneDziecko.eu będzie w Rynku oczekiwało w namiocie na dzieci chętne do malowania buziek!!!Proponujemy dla dziewczynek motylki i słodkie kociaki a dla chłopców spidermany i dracule. A może damy się ponieść szaleństwu i zrobi się bardziej kolorowo:) I……ale tego dowiecie się już na miejscu:)

Zapraszamy

Bezpieczna Załoga Portalu

No votes yet.
Please wait...