EDU TRENDY 2012 – 27-28 września 2012 Warszawa

EDU TRENDY 2012 najważniejsze i jedyne tego typu spotkanie profesjonalistów edukacyjnych, organizowane przez Wolters Kluwer Polska, już w dniach 27-28 września 2012 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Wolters Kluwer Polska, wydawca miesięczników „Dyrektor Szkoły” i „Przed Szkoła”, oraz firma redNet Media są organizatorami EDU Trendówwyjątkowego i największego wydarzenia w edukacji, w którym zadania i wyzwania edukacyjne łączą się z praktycznymi możliwościami ich realizacji.

EDU Trendy 2012 to Strefa Konferencji i Warsztatów, czyli zintegrowany program bazujący na czternastoletnich doświadczeniach Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół i Europejskiej Konferencji Dyrektorów Przedszkoli. EDU Trendy 2012 to wspaniała okazja do bezpośredniej wymiany doświadczeń między: kadrą kierowniczą oświaty, organami samorządowymi, szkolnictwem publicznym i niepublicznym, instytucjami nadzoru pedagogicznego oraz placówkami wsparcia pedagogicznego.

 

Projekt EDU Trendy 2012 został pozytywnie przyjęty przez instytucje specjalizujące się w działaniach edukacyjnych. Zaowocowało to objęciem EDU Trendów 2012 patronatem przez  Rzecznika Praw Dziecka, Kuratorium Oświaty w Łodzi i Poznaniu, Ośrodek Rozwoju Edukacji i Centralną Komisje Egzaminacyjną.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia EDU Trendy 2012 będzie: prof. Leszek Balcerowicz. Gośćmi zagranicznymi będą ekspertki z Centrum Badań Edukacyjnych i Innowacji OECD: Mrs. Tracey Burns i Catherine Kubacka.

 

W Strefie Konferencji i Warsztatów będzie można zapoznać się z aktualnościami prawnymi i zarządczymi, między innymi dotyczącymi organizacji roku szkolnego 2012/2013. W trakcie paneli i warsztatów będą trwały indywidualne konsultacje z ekspertem serwisu Prawo Oświatowe/ABC, podczas których uczestnicy będą mieli okazję uzyskać szczegółowe odpowiedzi w kwestiach prawnych.

W ramach tej strefy do wyboru jest dziewięć paneli konferencyjnych:

    I. Panel dla przedszkoli

   II. Panel dla szkół podstawowych

  III. Panel dla Gimnazjum

  IV. Panel dla Liceum

   V. Panel dla nauczycieli

  VI. Panel dla szkolnictwa zawodowego oraz kształcenia praktycznego i ustawicznego

 VII. Panel dla szkolnictwa niepublicznego

VIII. Strefa Przedstawicieli samorządu

 IX. Panel  Placówek wsparcia (ośrodków, poradni, bibliotek)

Szczegółowe opisy paneli dostępne są na stronie: www.DyrektorSzkoly.pl/edutrendy

No votes yet.
Please wait...