Friends On The Move zapraszają do wspólnej zabawy

Zimowe kurtki i buty trafiły już do szaf, przyszła długo oczekiwana wiosna a z nią spacery, zabawy na świeżym powietrzu i wzmożona aktywność maluchów.
Place zabaw po zimowym letargu ożywają na nowo. W ruch pójdą wiaderka, łopatki,  grabki, a do „poważniejszych zadań” potrzebne będą również auta budowlane czy taczki.
Wszystkie niezbędne elementy udanej i bezpiecznej zabawy w plenerze można znaleźć
w najnowszej serii Friends On The Move.

 
Seria zabawek edukacyjnych Friends On The Move została stworzona z myślą
o najmłodszych dzieciach, już od 1 roku życia. Jej bohaterami są sympatyczne zwierzątka zamieszkujące Sawannę – małpka Bobo, żyrafa Diana i hipopotam Pepe. Zwierzaki te lubią przygody, podróże i zabawy z dziećmi. Ich ulubionymi miejscami są piaskownice, place zabaw, parki, ogródki, dobrze czują się również w przedszkolu czy w dziecięcym pokoju, dlatego w tych miejscach nie powinno ich zabraknąć.

Z serii Friends On The Move na dzieci czekają puzzle edukacyjne, klocki, kręgle, trasy edukacyjne, samochody duże budowlane i małe, taczki o ładowności nawet do 100 kg i komplety do piasku.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej fabryki, firma Wader ma wyłączność na ich produkcję, co jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa produktów.

 

O firmie Wader –Woźniak Sp. z o.o.

Firma Wader – Woźniak jest wiodącym, krajowym producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Firma jest również pierwszym co do wielkości polskim pracodawcą w sektorze zabawkarskim. Zabawki firmy Wader są eksportowane do ponad 30 krajów świata.

 

Misją firmy Wader jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci.

Firma Wader – Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również czterokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

No votes yet.
Please wait...