Kolorowy i funkcjonalny pokój dla dziecka

Idealny pokój dziecięcy powinien być przytulny, bezpieczny, funkcjonalny, kolorowy, przestronny. Powinien spełniać oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci. Wystrój i aranżację pokoju dziecięcego powinniśmy dostosować zarówno do wieku dziecka, jego zainteresowań i osobowości.

W każdym dziecięcym pokoju bardzo ważna jest szafa – odpowiednio przygotowane miejsce do przechowywania rzeczy.

– Układ półek w szafie w pokoju dziecięcym jest zupełnie inny niż w garderobie rodziców. W takiej szafie musi się znaleźć miejsce na ubrania, ale także na zabawki, książki, sprzęt sportowy, wszystko to z czego dziecko korzysta na co dzień – mówi przedstawiciel firmy Indeco S.A.

Ponadto ważne jest, aby tak zaprojektować dziecięcą szafę, by służyła przez lata. Dzieci szybko rosną, zmieniają się ich potrzeby i zainteresowania. – Dobra szafa, to taka, która raz wstawiona do pokoju dziecięcego będzie mu służyć przez lata i nie trzeba będzie jej wymieniać wraz z wiekiem. Szafa w pokoju dziecka powinna dawać się wewnętrznie przebudowywać. Ubranka dziecięce nie zajmują wiele miejsca, ale te należące do nastolatków równe są rozmiarom ubrań osób dorosłych. Przydatne będą zestawy wysuwanych koszy, które są doskonałym miejscem do przechowywania zabawek. Szuflady z kolei stanowią idealne miejsce do utrzymania porządku w dziecięcych ubrankach. – dodaje przedstawiciel firmy Indeco S.A.

Jednak dla dziecka najważniejszy jest zewnętrzny wygląd szafy. – Proponujemy kolorowe fronty, które uatrakcyjnią i rozweselą dziecięcy pokój. W swojej ofercie mamy także innowacyjne rozwiązanie do małych pokoi. Za przesuwanymi drzwiami  można ulokować garderobę lub kącik do pracy z wygodnym biurkiem – mówi przedstawiciel firmy Indeco S.A.

 

Więcej informacji na stronie www.indeco.pl

No votes yet.
Please wait...