Opaski z identyfikatorem dla dzieci – sposób na zgubę

Przedstawiamy Państwu rewelacyjny produkt zwiększający bezpieczeństwo dzieci podczas wycieczek, imprez masowych lub nawet podczas zakupów w hipermarketach.

Rozwiązaniem tym jest identyfikator dla dzieci w formie paska z dołączoną w zestawie smyczą dla rodzica.

 

Identyfikator przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia  umiejących samodzielnie chodzić. Produkt jest w 100% pochodzenia polskiego oraz został wymyślony przez polską firmę. Taśma użyta do pasków spełnia normy europejskie oraz jest antyalergiczna. Posiada certyfikat niemieckiego laboratorium Rheinland odporności na ślinę i pot.

 

Na etykiecie zamontowanej na pasku umieszczamy dane naszego dziecka, takie jak imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego przydatny w przypadku zagubienia się naszego malucha. Pasek ten przypinamy dziecku w pasie regulując go tak aby dopasował się do obwodu talii dziecka.

 

Dodatkową zaletą jest dołączona do zestawu smycz dla rodzica, opiekuna. Wystarczy jeden klik i nasza pociecha powędruje dalej z nami przypięta. Jest to doskonała metoda na poruszanie się podczas najróżniejszych pikników, imprez masowych, zakupów czy też zatłoczonej plaży. Pasek posiada regulację obwodu od min. – 40cm do max. – 70cm. Należy najpierw dopasować go do obwodu talii dziecka. Dzięki zabezpieczeniu nie zmieni on swojego obwodu podczas użytkowania.

 

 

Smycz posiada regulację min. – 90cm, max. – 170 cm. Pozwala na zapięcie jej do paska i utrzymanie dziecka zawsze w zasięgu wzroku, a małolatowi daje poczucie samodzielności. Rodzicom natomiast świadomość, że dziecko jest bezpieczne. Doskonale sprawdzi się na wakacjach, plaży, zatłoczonych miejscach, supermarketach, centrach handlowych, ulicach, nauki jazdy a nartach, itp.

 

Kiedy już smycz okazuje się zbędna możemy ją równie łatwo odpiąć i dać dziecku więcej swobody.

 

 

No votes yet.
Please wait...