Świąteczna propozycja firmy Wader-Woźniak

Pierwszej gwiazdki, która da sygnał do rozpakowania świątecznych prezentów, jak co roku najbardziej nie mogą doczekać się dzieci. Właśnie dlatego firma Wader-Woźniak przygotowała specjalną propozycję zabawek, zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, które warto schować pod choinką w te Święta.                                   


Większość chłopców zafascynowanych jest pracą dzielnych policjantów. Firma Wader-Woźniak wychodzi naprzeciw tym fascynacjom z zestawem tematycznym Policja Kid Cars 3D, wzbogaconym o dodatkową warstwę edukacyjną. W komplecie znajdują się 3 nowoczesne samochody Kid Cars oraz naklejki z oznaczeniami, które pomogą dzieciom w zapamiętaniu ważnego numeru alarmowego 112. Ponadto, dzięki zastosowanym oznaczeniom dzieci poznają również zasady ruchu drogowego. Konstrukcja zabawki pozwala na łączenie jej z pozostałymi zestawami z serii Kid Cars 3D, co spotęguje radość dzieci i dodatkowo rozbudzi wyobraźnię najmłodszych

Więcej na www.wader-wozniak.pl

 

Dźwig Middle Truck to propozycja dla chłopców, którzy marzą o wznoszeniu potężnych budowli. Pojazd firmy Wader-Woźniak posiada wysuwany na 54 cm dźwig oraz możliwość obracania nim dookoła. Wyposażony jest w ruchomy wysięgnik i opuszczany hak, którym można z łatwością manipulować w górę i w dół, tworząc wspaniałe konstrukcje. Zabawka bardzo realistycznie odzwierciedla prawdziwy pojazd budowlany. Całość wykonana jest z lekkiego, najwyższej jakości tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne i wyróżnia się dużą wytrzymałością.

                                                         


Firma Wader-Woźniak nie zapomina również o dziewczynkach. Wózek gosposi to zabawka, dzięki której każda dziewczynka może zamienić się w prawdziwą gosposię domową. Wraz z wózkiem w formie wiaderka, w zestawie znajduje się zmiotka z małą szufelką, miotełka oraz mop. Zabawka umocowana jest na dwóch kółkach, co ułatwia transport całej zawartości i została wyprofilowana ze szczególną starannością, aby bez trudu mogły ją ciągnąć małe rączki dzieci. Poręczny, praktyczny zestaw znakomicie nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na dworze. Produkt jest w pełni bezpieczny i stworzony z trwałych, certyfikowanych elementów.

Wózek piknikowy to propozycja firmy Wader-Woźniak, która idealnie nadaje się na wspólne rodzinne wycieczki. Zestaw został przygotowany dla dwóch osób i wyposażony jest w wózek na kółkach z pojemnikiem, 2 talerzyki, 2 filiżanki, 2 podstawki, 2 widelce, 2 łyżki, 2 małe łyżeczki oraz praktyczny termos. Zabawka posiada certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego pozwala na przygotowanie i spożywanie prawdziwych posiłków różnego rodzaju. Naczynia są elastyczne, nie łamią się i można używać ich zarówno w mikrofalówce, jak i w zmywarce. Komplet doskonale sprawdzi się w domu, w czasie zabawy w przyjęcie, a w lecie pozwoli zorganizować niezapomniany piknik w ogrodzie.

 

 

Wszystkie zabawki firmy Wader-Woźniak produkowane są w Polsce z najwyższej jakości certyfikowanych surowców, dzięki czemu są w pełni bezpieczne i będą służyły dzieciom przez długi czas. Co więcej, nie tylko dostarczą maluszkom niezapomnianej zabawy, ale także pomogą im w przyswojeniu wiedzy i zdobyciu nowych umiejętności.

Więcej na www.wader-wozniak.pl

O firmie Wader –Woźniak Sp. z o.o.

Wader – Woźniak jest wiodącym, polskim producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Firma na rynku obecna jest od 22 lat, swoje produkty eksportuje do ponad 30 krajów świata. Misją firmy Wader jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci.
Firma Wader – Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również czterokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.wader-wozniak.pl

Wader-Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30, 42-530 Dąbrowa Górnicza

 

No votes yet.
Please wait...