Targi przedszkolaka

Targi Przedszkolaka, organizowane są w nowatorskiej i otwartej formule, łącząc w swym założeniu, tradycyjnie pojmowane wydarzenie wystawiennicze z rozrywką, edukacją i zdrowiem. Ma być także platformą do współpracy i wymiany doświadczeń dla przedszkoli, oraz instytucji oświatowych, dawać możliwość prezentacji produktów i usług oraz branżowych stowarzyszeń i mediów, a ponadto stanowić miejsce, gdzie zarówno rodzice, jak i dzieci, będą się po prostu dobrze czuć i bawić.

TARGI DLA DZIECI
Te dwa dni targów przygotowaliśmy w ten sposób by dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami czy opiekunami spędziły czas aktywnie, pożytecznie i z uśmiechem na buzi. Konkursy, gry, zabawy, malowanie buziek, mini-kino, spotkanie z autorami książek i wiele innych atrakcji, o które zadbał organizator, ale i sami wystawcy.

TARGI DLA RODZICÓW
W czasie, gdy dzieci miło spędzają czas i świetnie się bawią rodzice mogą rozejrzeć się w ofercie przedszkoli, wybrać nowe mebelki dla dorastających pociech, porozmawiać z ekspertami i specjalistami zajmującymi się światem dziecka, zadbać o jego bezpieczeństwo, a nawet skompletować wyprawkę dla pierwszoklasisty. Te targi odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych dzieci.

TARGI DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NA CO DZIEŃ PRACUJĄ Z DZIEĆMI I DLA DZIECI
Na Targi Przedszkolaka zapraszamy również wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z dziećmi: lekarzy-specjalistów, opiekunów, nianie, pracowników żłobków, przedszkoli oraz studentów dopiero szykujących się do pracy z dziećmi. Pragniemy aby ta impreza była platformą wymiany doświadczeń, jak i możliwością zapoznania się z nowościami rynkowymi oraz ofertami różnych firm (cateringowych, wydawnictw, producentów materiałów dydaktycznych, etc.)

TARGI DLA FIRM
Targi Przedszkolaka to wydarzenie promujące ofertę dostawców produktów i usług branży dziecięcej i edukacyjnej i umożliwiające nawiązanie współpracy w ramach branż, dlatego też zapraszamy do udziału w targach w roli Wystawcy: przedszkola, które są zainteresowane pozyskaniem jak największej liczby dzieci do swoich placówek, cały sektor edukacji czyli placówki oświatowe – w tym szkoły językowe, instytucje prowadzące zajęcia dodatkowe dla dzieci itp. oraz firmy które w swej ofercie posiadają produkty i usługi skierowane do rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Więcej informacji o targach oraz terminach dla poszczególnych miast znajdziecie Państwo na stronie targów pod adresem:  http://targiprzedszkolaka.pl

 

No votes yet.
Please wait...