5 Ślężańśki Bieg Młodzieżowy z tradycją :)

Już niebawem, 21 czerwca w środę odbędzie się 5 Ślężański Bieg Młodzieżowy. Jak co roku dzieciaczki urodzone od 2013 do tej już starszej młodzieży staną na starcie biegu aby powalczyć o wygraną. Jak co roku także Klub Biegacza Sobótka (organizator) zapewni sprawdzoną i bezpieczną trasę biegu, oprawę biegu, medale i dyplomy dla zwycięzców oraz nagrody rzeczowe dla starszych roczników.

Aby tradycji stało się zadość najmłodsi zwycięzcy dostaną nagrody od naszego Partnera – WADERa – polskiego producenta zabawek, który co roku jest z nami, wspiera i nagradza zaangażowanie sportowe najmłodszych.

4, 5, 6 i 7 latki mają do pokonania dystans 150 metrów. Biegną z numerami startowymi, do których dołączone są czujniki z elektronicznym pomiarem czasu. Często jest start młodych w pierwszym Profesjonalnym biegu. O zwycięstwie decyduje faktyczny czas zarejestrowany przez czujniki. Z drugiej zaś strony wile z tych dzieciaczków biegnie nie po to aby wygrywać…biegną dla zabawy, z ciekawości , dla towarzystwa…

Najważniejsze jednak jest to, że CHCĄ BIEGAĆ!!!!

Każdy uczestnik biegu otrzymuje w pakiecie startowym koszulką biegową, która jest dla niego wspaniałą pamiątką.

Medal także otrzymuje każdy uczestnik, który przekroczył linię mety. Jest to niezmiernie zachęcające i budujące i może także dzięki temu ten bieg z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Miejsca z numerami startowymi rozchodzą się w coraz szybszym tempie i co roku jest konieczność zwiększenia limitów.

W związku z powyższym: Kto jeszcze chce zapisać swą pociechę to do dzieła i do zobaczenia z BezpiecznymDzieckiem, Klubem Biegacza, WADERem i wszystkimi uczestnikami W Rynku w Sobótce 21 czerwca o godzinie 17:00!!!!

Regulamin: http://www.kbsobotka.pl/regulamin-5-slezanskiego-biegu-mlodziezowego-2017/

Zapisy: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3086

Kilka fotek z zeszłego roku 🙂

 

 

No votes yet.
Please wait...