6. Ślężański Bieg Młodzieżowy już za nami :)

To był piękny dzień. Pogoda, mimo że ciemne chmury nadciągały, się wyklarowała na naszą korzyść. Może nie było pięknego słońca ale było w sam raz dla zmagających się zawodników ani za ciepło ani za chłodno – tak w sam raz.

I w ten sposób na Sobótczańskim Rynku zgromadziło się 550 zawodników wraz z rodzinami, opiekunami, znajomymi, i kibicami. Do tego organizatorzy, wolontariusze i goście, więc tego dnia Rynek tętnił życiem 🙂 Była radość, śmiech, emocji cała gama. Foodtracki  z lodami, lemoniadami, przekąskami, zaplatanie warkoczyków dziewczynkom i chłopcom, muzyka, ciasta i ciasteczka no i wspaniała rywalizacja biegaczy. Po ciężkich zmaganiach startujących przychodzi czas dekoracji zwycięzców. I znów radość i zły wzruszenia, szczególnie przy tych najmłodszych zwycięzcach. Wspaniałe maluszki wdrapują się na podium i odbierają nagrody, których nie są wstanie pomieścić w rączkach. Dyplom, statuetka oraz zabawki od WADERa i uściski dłoni z gratulacjami. Na koniec losowanie nagród od sponsorów, wśród których wisienką na torcie jest Tablet ufundowany przez Oragnizatorów.

Od 5 lat wspomagamy tę imprezę i pomimo ogromu pracy jaką muszą wykonać wszyscy zaangażowani, to zawsze po Biegu powtarzamy sobie – WARTO BYŁO.

Zatem już dziś zapraszamy Was za rok na 7. Ślężański Bieg Młodzieżowy 🙂 🙂 🙂

Zapraszamy do 1 części galerii zdjęć

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...