Bajkowi bohaterowie Disneya w letniej kolekcji zabawek Wader

Solidne, polskie, wykonane w technologii IML, która gwarantuje trwałość grafiki na zabawce – komplety do piasku firmy Wader to „must have” każdego malucha w czasie wakacji. Od 2 lat na produkowanych w Polsce zabawkach pojawiają się również najpopularniejsi bohaterowie bajek Disneya.

Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Minnie, Księżniczki, Auta oraz Samoloty, a w 2015 roku również superprodukcja – Kraina Lodu oraz Jej Wysokość Zosia to bajkowa kolekcja, która umili zabawę najmłodszym dzieciom w piaskownicy, na plaży czy w ogródku.

wader_logo_04
W serii zabawek do piasku z bohaterami Disneya maluchy znajdą wszystko czego potrzebują do udanej zabawy. Od taczek, różnej wielkości łopatek i wiaderek, po zestawy z poręcznymi wózeczkami, komplety z grabkami, foremkami, sitkiem, konewką lub młynkiem. W sumie ponad 40 zabawek.


Piękne, kolorowe bajkowe grafiki przetrwają na zabawkach nawet najcięższe testy maluchów, ponieważ są na trwale wtopione w tworzywo sztuczne.

Zabawki polskiego producenta cenione są przez rodziców ze względu na jakość i wytrzymałość.
Są one odporne na warunki atmosferyczne i mogą być przechowywane przez cały rok w ogródku czy na balkonie.


Zobacz jak wygląda produkcja wiaderek i foremek w fabryce zabawek w Dąbrowie Górniczej: http://www.youtube.com/watch?v=WDc9rKRjyfk&feature=plcpWybrane produkty:

Wózek z kompletem letnim Kraina Lodu (FROZEN)Wózek z kompletem letnim Kraina Lodu (FROZEN) – zestaw idealny do zabawy na plaży,
w ogrodzie i w piaskownicy. W jego skład wchodzi praktyczny wózek na kółkach, wiaderko
o pojemności 2l, które na całym obwodzie ozdobione jest naklejką IML, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka. Naklejka IML jest trwale złączona z wiadrem, bez możliwości przypadkowego zerwania lub odklejenia pod wpływem wody lub temperatury.

Wiek: 1+

Cena: 35 pln

Taczka Jej Wysokość ZofiaTaczka Jej Wysokość Zofia – Bezpieczna i solidna taczka o udźwigu 100 kg, doskonale nadaje się do zabawy na plaży i w ogrodzie.

Wiek:1+

Cena: 42 pln

Łopatka IML Kubuś Puchatek

Łopatka IML Kubuś Puchatek – wytrzymała, długa łopatka (66 cm) z bardzo mocnym metalowym trzonkiem, szufla i rączka, wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.  Doskonale nadaje się do zabawy w piaskownicy, ogrodzie i na plaży. Naklejka IML jest trwale złączona z szuflą, bez możliwości przypadkowego zerwania lub odklejenia pod wpływem wody lub temperatury.

Wiek: 1+, Cena: 10 pln

Komplet do piasku 9-elementowy SamolotyKomplet do piasku 9-elementowy Samoloty – w skład kompletu wchodzi duże wiaderko
o pojemności 3,4l, sitko, młynek, łopatka, grabki, 2 foremki z IML, duża foremka oraz motorówka. Zestaw doskonale nadaje się do zabawy na plaży i w ogrodzie. Pobudza wyobraźnię dziecka oraz rozwija zdolności ruchowe.

Wiek:1+

Cena: 22 pln

Więcej informacji o zabawkach na www.wadertoys.pl

No votes yet.
Please wait...