Barbie i przyjaciółki

Barbie wspólnie z gronem swoich przyjaciółek uwielbia wyruszać na zupełnie nowe przygody, korzystając z atrakcji, jakie oferuje świat! Kemping, kajaki, a może jazda na rowerze? Jasne! W końcu z Barbie możesz być kim chcesz!

Producentem zabawek z linii Barbie jest oczywiście amerykańska marka Mattel, która dba o to, by coraz to nowsze zestawy ciekawiły swoją tematyką, ale też stylistyką. Barbie pojawia się bowiem w zupełnie odmienionych odsłonach, jakie wskazują, że większe kształty czy inny kolor skóry nie mogą nikogo eliminować, a nawet stanowią dodatkowy atut. 

Barbie i podwodna tajemnica

Film Barbie i podwodna tajemnica, choć pochodzi z 2010 roku, to nadal cieszy się ogromną popularnością wśród dziewczynek na całym świecie. To właśnie tutaj główną bohaterką jest Barbie syrenka, która początkowo myślała, że jest zwyczajną nastolatką, trenującą surfing. Jej świat zmienił się o 360 stopni, gdy dowiedziała się, że jest jedną z mieszkanek Oceanii – czy Merliach uda się pokonać wszystkie przeciwności losu, by ocalić swoją matkę i pozostałych mieszkańców podwodnej, magicznej krainy?

Barbie lekarz

Linia lalek Barbie – Możesz być kim chcesz (You can be anything) stanowi inspiorację do odgrywania wielu różnych przygód. To właśnie tutaj Barbie wciela się w różne role, które uczą i stanowią źródło wiedzy dla wszystkich maluchów. Barbie lekarz, nauczycielka muzyki czy Barbie pielęgniarka to tylko niektóre odsłony ulubionej lalki! Za każdym razem wygląda imponująco i posiada strój adekwatny do wykonywanych czynności – choć często nosi fartuch czy strój sportowy, to i tak zawsze wygląda olśniewająco!

Barbie Reveal

Barbie Reveal to linia lalek Barbie do wody, które zmieniają swój wygląd, gdy zostaną zanurzone do ciepłej i ziemnej wody. Lalki sprzedawane są w specjalnych tubach z akcesoriami – to, jaka lalka trafi do naszej kolekcji, pozostaje tajemnicą do momentu otwarcia opakowania, jednak może również zmieniać swój wizerunek, gdy zmienimy jej temperaturę otoczenia. Do każdej tuby Barbie Colour Reveal dołączone są wspaniałe dodatki i akcesoria, jakie uświetnią każdą zabawę i inspirują do odgrywania jeszcze ciekawych scenek.

No votes yet.
Please wait...