Bezpieczny obóz Kogis: relax i atrakcyjna oferta

Obiecałaś swojemu dziecku, że wyślesz je na obóz Kogis chillout? To świetna propozycja dla pociech, które chcą wypocząć przez kilkanaście dni. Np. od obowiązków domowych, czy szkolnych. Dlaczego jednak warto zdecydować się na ofertę firmy turystycznej Kogis?

W planie obozu są przewidziane różne atrakcje

Bez wątpienia obóz Kogis chillout jest nieco specyficzny. Możesz więcej dowiedzieć się na ten temat ze strony internetowej kogis.pl. Tutaj nie ma żadnego sztywnego programu zajęć itp. W związku z tym pociechy mogą np. swobodnie wyspać się, czy np. oddać się przyjemności w czasie czytania ulubionej lektury. Oczywiście, wychowawcy z Kogis zatroszczą się o szereg atrakcji. Chodzi np. o zwiedzanie okolicznych miejscowości. Warto dodać, że obóz Kogis chillout, który gwarantuje relax za wszystkie czasy, odbywa się między innymi w miejscowości Łazy. Stamtąd jest relatywnie blisko do Mielna. Obozowicze mogą zatem liczyć na taką właśnie fajną wycieczkę. Przy okazji niedaleko znajduje się Mega Aquapark (w Koszalinie). To pokazuje, że obóz Kogis chillout to nie tylko wypoczynek, ale także relax w czasie zwiedzenia, czy zabawy w wodzie itp. Należy dodać, że każdy ośrodek, który jest w ofercie na stronie internetowej kogis.pl, znajduje się obok plaży. Jeśli zaś chodzi o obóz Kogis chillout, to do wyboru są takie miejscowości, jak Darłowo, Łazy i Czaplinek.

Jak wygląda podział na grupy wiekowe?

Nie ma żadnego problemu, aby dopasować pociechy do konkretnej grupy wiekowej. Warto tutaj wspomnieć o jednej, bardzo ważnej kwestii. Mianowicie grupy są relatywnie małe. Nad bezpieczeństwem czuwają zaś wykwalifikowani, sympatyczni opiekunowie. Jakie są zaś generalnie grupy wiekowe? Jeśli chodzi o Czaplinek, to można zapisać dzieci do dwóch grup (7-12 i 12-18 lat). W przypadku Łazów opcji także nie brakuje (7-12 i 12-17 lat). Jeśli zaś chodzi o Darłowo, to do selekcji jest grupa wiekowa 9-14 lat. Ten aspekt ma zaś spore znaczenie. Na stronie internetowej kogis.pl możesz bowiem dopasować dzieci do stosownej grupy wiekowej. Dzięki temu na pewno nie będzie takiej sytuacji, że pociecha znajdzie się w grupie z dużo starszymi od siebie rówieśnikami. A podobny wiek sprzyja na pewno właściwej integracji pomiędzy obozowiczami.

Odpowiednie zakwaterowanie i wyżywienie

Firma turystyczna Kogis zadbała także o to zagadnienie. Warto zaznaczyć, że obozowicze mogą liczyć m.in. na odpowiednie zakwaterowanie. Pokoje są bardzo czyste i schludne. Z kolei w środku nie brakuje rzeczy do swobodnego funkcjonowania przez te kilka, kilkanaście dni. Dodatkowo Kogis zatroszczyło się o odpowiednie warunki żywieniowe. Jeśli zatem np. Twoja pociecha nie toleruje konkretnych produktów, to warto o tym wspomnieć. Należy przypomnieć, że obozy typu relax odbywają się w takich miejscowościach, jak Łazy, Darłowo oraz Czaplinek. Chcesz poznać więcej faktów na ten temat? W takim razie warto przeczytać poniższy artykuł znajdujący się na stronie https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/relax/.

Artykuł zewnętrzny

No votes yet.
Please wait...