Bieg Rodzinny „Rodzic i Ja”

Rodzinny Bieg Rekreacyjny RODZIC i JA w Sobótce już 17 maja (piątek) o godzinie 17:00!!! Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów Klubu Biegacza w Sobótce i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Sobótce a także naszym 🙂
Bieg ten to wspaniała impreza sportowo-familijna. Piątkowe popołudnie można spędzić na łonie natury w przepięknym Parku krajobrazowym przy schronisku „Pod Wieżycą”. Właśnie tam jest start i meta biegu rodzinnego. Biorą w nim udział praktycznie wszyscy, od 3 latków począwszy poprzez podstawówki, licealistów, dojrzałych Rodziców i Dziadków. Nawet jeśli nie do końca pod drodze Ci z bieganiem to można przetruchtać i przedreptać trasę. Dla dorosłych trasa to jedynie 1 km.

Właściwie zamysł imprezy jest taki aby każdy spróbował swoich sił i zaprzyjaźnił się z aktywnością sportową. Nie ma w tym biegu wygranych i przegranych Wszyscy są nagradzani pięknym dyplomem i medalem. Wszyscy razem spędzają czasem nawzajem sobie kibicując i wspólnie się wspierając.
W trakcie imprezy są słodkie przekąski na utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru po wysiłku 😉 owoce i różne atrakcje oraz pokazy. Zawsze przed biegiem prezentują swoje umiejętności karatecy, dzieci i dorośli z Siechnickiego Klubu Karate zachęcając tym samym do takiej aktywności sportowej i dołączenia do klubu i uczestniczenia w treningach.

Jak co roku zapowiada się przemiła impreza sportowa, na której staramy się umilać czas dzieciakom między biegami. Było malowanie buziek, kształtowanie balonów, tatuaże… co będzie w tym roku? Bądźcie z nami i zobaczcie sami – na pewno będzie to mile spędzony czas a dodatkową niespodzianką będzie losowanie nagród wśród najmłodszego rocznika biegu 🙂 W tym roku także przekazujemy zestaw klocków dla chłopca i dziewczynki renomowanego, polskiego producenta zabawek WADER. 2 wylosowanych najmłodszych biegaczy będzie mogła wykazywać się kreatywnością w budowaniu szczególnie gdy z oknem będzie deszczowo!! Więc tym bardziej bądźcie z nami 17 maja do końca!!!!!! 🙂 A szczegóły i Regulamin znajdziecie tutaj

No votes yet.
Please wait...