Casting na twarz SMYKA w Galerii Mokotów

Casting dla dzieci odbędzie się w najbliższy weekend. Zwycięzcy zyskają możliwość udziału w sesji zdjęciowej ubranek COOL CLUB dostępnych w sieci sklepów SMYK. Tego dnia w Galerii Mokotów będzie królowała wyjątkowo rodzinna i wesoła atmosfera.

Podczas castingu każdemu z dziecięcych gości zostaną zrobione profesjonalne zdjęcia, na podstawie których jury wybierze 30 pociech. Wyselekcjonowani młodzi fotomodele będą mieli szansę wziąć udział w sesji do wiosenno-letniej kampanii marki COOL CLUB. Powstałe na niej zdjęcia zwycięzców będą się pojawiać w sklepach i reklamach SMYKA w całej Europie.

14SMYK31-MP-banner_950x400_v1

Sesje do kampanii zostały podzielone na kilka dni i będą obsługiwane przez sztab profesjonalistów. Od dwóch fotografów, stylistek, fryzjera i makijażystki aż po 2 studia fotograficzne. Dla dzieci to będzie niewątpliwie fantastyczna przygoda i pamiątka na całe życie. To również świetna okazja, by nawiązać nowe przyjaźnie i zaprezentować swój talent światu.

Miejsce imprezy nie zostało wybrane przypadkowo. Jak tłumaczy Dyrektor Marketingu sieci SMYK, Magdalena Dąbska: „Do zeszłego roku wybieraliśmy dzieci do sesji na podstawie przesłanych zdjęć. Chęć poznania naszych potencjalnych modeli na żywo zmotywowała nas do idei realnego castingu. Pierwszy odbył się w kwietniu, a frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Drugą edycję postanowiliśmy zrealizować w Galerii Mokotów, gdyż jest to miejsce silnie kojarzące się z trendami i słynące z modowych eventów. SMYK pragnie zwrócić uwagę na to, że swój styl można budować już od najmłodszych lat, a branża fashion dba nie tylko o gusta dorosłych odbiorców, ale także, a może przede wszystkim, o dzieci.”

Miejsce: Galeria Mokotów, strefa przy fontannie

Termin: 27-28 września 2014, 11-18:00.

Casting: chłopcy i dziewczynki o wzroście 85-90 cm, 115-120 cm oraz 130-140 cm.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...