Certyfikat i znak Produkt Przyjazny Dziecku dla Little Dragon

Niezmiernie nam miło poinformować, iż Polski Producent Little Dragon dołączył do grona certyfikowanych firm w Programie Certyfikat BezpieczneDziecko !!! Tym samym certyfikowane produkty, które otrzymały pozytywną opinię Komisji Certyfikującej to Kostki manipulacyjne Newbie Green Calm.

Kostki manipulacyjne to ciekawa koncepcja zabawki edukacyjnej dla dzieci, która pozwala na zabawę a zarazem naukę i rozwój funkcji poznawczych podczas użytkowania. Kostki są praktyczne, niewielkich rozmiarów, co pozwala na zabawę w różnych miejscach bo łatwo je ze sobą zabrać. Wykonane są z zachowaniem zasad estetyki i dobrej jakości.
Elementy do nich są przymocowane solidnie i bezpiecznie z dbałością o estetyczny wygląd. Lakiery użyte do zabezpieczenia drewna są bezpieczne dla dziecka. Wszędzie gdzie było to możliwe, do montażu zostały zastosowane wkręty z okrągłym łebkiem, nie ma ostrych krawędzi ani niedoszlifowanych powierzchni.
Kostki zawierają wiele elementów odwzorowujących rzeczywiste elementy życia codziennego. Dziecko uczy się poprzez zabawę. Zabawa Kostkami Manipulacyjnymi Little Dragon rozwija motorykę, wpływa na rozwój precyzji w sprawności manualnej oraz pobudza kreatywność u dziecka.
Elementy użyte do produkcji Kostek spełniają wymogi z zakresu bezpieczeństwa, jakości i funkcjonalności. Kostki zawierają bardzo ciekawe elementy, które zajmują uwagę dziecka, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają ciekawość i umiejętności odkrywania.
Ponadto produkt posiada certyfikat/deklarację zgodności CE.

Polecamy !!! Kostki manipulacyjne Little Dragon

No votes yet.
Please wait...