Dobra zabawa w plenerze i w domu z Waderem

Kończą nam się wakacje ale nadal bawimy się na dworze, a kiedy pada deszcz przenosimy się do domu. Oto propozycje zabawek do zabawy w plenerze i w domu jakie przygotowała firma Wader-Woźniak.

10777_72rgb

Wózek z klockami:
Zestaw 36-ciu kolorowych klocków, wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Różnorodne formy i kształty klocków, pozwalają tworzyć rozmaite budowle a praktyczne wiaderko ułatwia ich przechowywanie. Dodatkowo poręczny wózek ułatwia transport zawartości całego zestawu. Produkt wykonany w Polsce,
z certyfikowanych, bezpiecznych i trwałych elementów

 

Wózek przyczepa:
Bezpieczny i wytrzymały wózek o nośności 60 kg polubi każdy mały budowniczy. Wózek-przyczepa sprawdza się jako świetny dodatek do Giganta Traktora –Spychacza oraz Giganta Trucka -Wywrotki. Dzięki dołączonej do zestawu rączce do zamontowania przyczepa służy również jako samodzielny wózek. W dodatku całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. w ogródku czy na balkonie.

65000_72rgbGigant Truck Wywrotka:
Okazały samochód o długości 55 cm i ogromnej nośności do 150 kg. Wywrotka posiada otwierany kiper oraz wygodny uchwyt. Auto charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, zaokrąglonymi krawędziami i bogatą kolorystyką. Zestaw doskonale nadaje się zarówno do zabawy w domu, jak
i w ogrodzie, czy piaskownicy i jest idealny dla dzieci w wieku 2-5 lat. Dodatkową zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której samochód służy zabawie latami.

Friends on the Move™:
3100 midlle Farm - FarmaSeria zabawek Friends on the Move™ to bardzo atrakcyjna propozycja już dla najmłodszych dzieci. Do zabawy zapraszają trzy sympatyczne zwierzątka: małpka Bobo, hipopotam Mel i żyrafa Diana, które podróżując poznają nowych przyjaciół. Duże elementy i elastyczny, miękki materiał, sprawiają, że są one bezpieczne nawet dla najmłodszych. Dodatkowo dzięki pobraniu darmowej aplikacji na telefon czy tablet, dzieci mogą zobaczyć przyjaciół w ruchu i ożywić zabawkę. W serii Friends on the Move™ dostępne są pojedyncze autka oraz zestawy, takie jak: dom, zamek, policja, stacja benzynowa, farma, straż pożarna. Zestawy można ze sobą łączyć, budując całe miasteczko!

Zabawki edukacyjne

Starsze dzieci podczas zabawy chętnie wcielają się w rolę dorosłych. Z pewnością więc zainteresują
je zestawy takie jak Mały Doktor, Mały Mechanik czy Wózek Ogrodnika. Wózki wyposażone są
w akcesoria oraz mają wygodną półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia zawsze są pod ręką. Wózki są pojemne
i poręczne, co ułatwia transport akcesoriów, ale także zachęca dzieci do utrzymania porządku po zakończonej zabawie.

DrukowanieZestaw Mały doktor:
Zestaw lekarski w poręcznym wózku zawiera akcesoria takie jak stetoskop, termometr czy strzykawka, które pozwolą dzieciom wcielać się w rolę Małego Doktora. Wózek wyposażony jest także w wiaderko z IML (In Mould Labelling), co oznacza, że grafika zdobiąca zabawkę wtopiona jest bezpośrednio w tworzywo sztuczne, dzięki czemu zyskuje ona wyjątkową trwałość – nie blaknie. Zestaw dodatkowo zawiera półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach.
Poręczny wózek ułatwia przenoszenie akcesoriów i pomaga utrzymać porządek po zakończonej zabawie.

Mały Mechanik:
Zestaw zawiera wiele akcesoriów niezbędnych małemu mechanikowi, takich jak śrubokręt, klucz francuski, kombinerki czy kątomierz. Całość znajduje się w poręcznym wózku na kółkach, co ułatwia przenoszenie i pomaga utrzymać porządek po zakończonej zabawie. Zestaw wyposażony jest w wiaderko z IML, dzięki czemu grafika zdobiąca zabawkę jest wyjątkowo trwała – nie blaknie
i nie odkleja się. Wózek ma wygodną półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach, dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia mały mechanik ma zawsze pod ręką.

Wózek Ogrodnika
jest to zestaw dla małych ogrodników, w skład którego wchodzi wózek na kółkach z pojemnikiem oraz narzędzia ogrodnicze.

No votes yet.
Please wait...