Dzieci gotują z Michelem Moranem

W najbliższą sobotę, w Galerii Mokotów, obędzie się kulinarny pojedynek dla uczniów szkół podstawowych. Zwycięzców, którzy otrzymają tytuł „Mistrza Smaków” wybierze znany szef kuchni i ambasador Alei Smaków, Michel Moran.

3Tego wyjątkowego dnia, na co dzień rygorystyczny juror Masterchefa, otworzy swoją kuchnię dla najmłodszych i podzieli się z nimi swoim doświadczeniem, wiedzą i wsparciem. Każdy z gości będzie mógł porozmawiać z Michelem, poprosić o kulinarną radę i podpatrzeć jak gotuje. Gwoździem programu będzie kulinarny pojedynek sześciu drużyn złożonych z uczniów warszawskich podstawówek. By znaleźć się wielkim finale uczestnicy m.in. zmierzą się w kulinarnym quizie, a także będą drużynowo przygotować prawdziwie jesienne śniadanie.

Zwycięzców wybierze Michel Moran, któremu pomoże młody pasjonat sztuki kulinarnej – Alan Fiszerowicz. Dwunastolatek jest m.in. autorem książki „Proste Smaki” i gościem wielu programów kulinarnych. Równolatek uczestników będzie wspierał ich w szrankach i podpowiadał jak zbliżyć się do podium. W ostatecznym starciu najmłodsi przygotują dania zaproponowane przez popularnego szefa kuchni.

Wydarzeniu będzie towarzyszyło wiele atrakcji, w tym Smakowita Strefa, w której każdy „mały kucharz” będzie miał do wyboru wiele zabaw i gier z nagrodami. Całe spotkanie będzie miało typowo rodzinny i przyjazny klimat – serdecznie zapraszamy!

Start: godzina 14:00, II piętro Galerii Mokotów

No votes yet.
Please wait...