Dzień Dziecka z Fisher-Price

Najnowsze zabawki Fisher-Price to jedne z najlepszych pomysłów prezentowych na Dzień Dziecka, nawet dla starszych przedszkolaków. Poza interaktywnymi przytulankami dla najmłodszych, uwagę zwracają pięknie wykonane, kolorowe zestawy z serii Little People oraz komplety Imaginext dla starszaków do szóstego roku życia. To dzięki nim, bawiąc się z dzieckiem, możemy kreować różne światy, pobudzać wyobraźnię i chęć poznawania. Nie do przecenienia jest jakość wykonania i gwarancja bezpieczeństwa produktów, jaką daje Fisher-Price.

Przytulanki nie tylko do przytulania

Fisher-Price to marka, która pokazała rodzicom, że zabawki powinny być multifunkcyjne i spełniać różne role w życiu dziecka i rodziny. Wartymi polecenia są interaktywne przytulanki. Doskonale wszystkim znany Szczeniaczek-Uczniaczek pojawił się w tym roku w wersji „na dobranoc”. Dodatkowo dla dziewczynek znajdziemy Siostrzyczkę Szczeniaczka, a urwisom, którym trudno jest się skupić na jednym zadaniu polecamy Wesołą Małpkę. Wszystkie Przytulanki są bezpieczne dla dzieci od 6. miesiąca życia.

SZCZENIACZEK I SIOSTRZYCZKA NA DOBRANOC  (nr. katalogowy BMC 60)

 

Szczeniaczek i  Siostrzyczka przyzwyczają Twoje dziecko do codziennego, słodkiego rytuału zasypiania.

Gdy dziecko przytuli mięciutkiego przyjaciela, ten będzie odtwarzał edukacyjne piosenki oraz wesołe powiedzonka. Miękki materiał oraz świecące serduszko pomogą stworzyć nastrój, który uprzyjemni i ułatwi dziecku zaśnięcie.

Gdy przyjdzie pora na sen, przytulanka zaśpiewa urocze kołysanki.

BMC25__BCD08spm1_lo_res 72

WESOŁA MAŁPKA (nr. katalogowy BMC 25)

Wesoła małpka to urocza przytulanka, która zapozna Twoje dziecko z przeciwieństwami. Kiedy maluszek naciśnie brzuszek małpki, usłyszy wesołe piosenki, a mięciutki przyjaciel będzie go uczył liczenia oraz , przyjacielskich zwrotów i pozdrowień! Gdy dziecko odwróci małpkę do góry nogami, ta będzie opowiadać o przeciwieństwach! Twoje dziecko ją pokocha!

Little People dla rozbudzenia wyobraźni (1-3 lata)

Seria Little People to jedna z ulubionych zabawek dzieci i dorosłych. Urocze, słodkie zwierzęta, ludziki, pojazdy, budynki pomagają bawiącym się tworzyć barwne historie, poznawać świat, wcielać się w różne role. Kiedy dziecko między 2 a 3 rokiem życia zaczyna tworzyć własne opowieści, już bez pomocy dorosłego, zabawki Little People idealnie  stymulują rozwój wyobraźni.

CBL49__BGC59spm1_lo_res 72Poznajcie Wesoły Samolot (nr katalogowy CBL28) w nowej wersji! Maluch zachwyci się fantastycznymi, polskimi piosenkami i powiedzonkami. Wystarczy wejść na pokład, chwycić za wygodny uchwyt i rozpocząć niesamowitą zabawę – lot, któremu będzie towarzyszyć radosna muzyka oraz komunikaty wypowiadane do pasażerów w trakcie podróży! Dzieci mogą naciskać figurki na fotelach i cieszyć się różnymi dźwiękami. Drzwi samolotu otwierają się i zamykają. W zestawie figurka pilota, pasażerki Mii oraz bagaż.

CBL69__FPBGC58_FE_1_lo_res 72Nowa odsłona Wesołego Autobusu Szkolnego (nr katalogowy CBL55) z serii Little People! Na wesołą przejażdżkę zaprasza kierowca – gdy dziecko wciśnie jego figurkę w fotel, autobus zacznie wygrywać wesołą melodyjkę. Z boku pojazdu umieszczono znak STOP – można go chować i wysuwać, aby pasażer Eddie mógł bezpiecznie opuścić autobus i pójść na lekcje. Drzwi autobusu można otwierać. Zabawka rozwija zdolności manualne, pobudza zmysł słuchu oraz skupia uwagę na dźwiękach.

Bezpieczne Miasto IMAGINEXT

Fisher-Price zbudował koncept Imaginext w swoim centrum badawczym w USA.  Sztab psychologów dziecięcych opracował serię zabawek kreujących różne światy. Dzieci w wieku przedszkolnym potrzebują zabawek, które pozwolą rozwijać wyobraźnię i budować skomplikowane historie podczas zabawy. Seria Imaginext, w której znajdziemy bajkowe smoki, rycerzy i zamki w jednym z wariantów, a w drugim miejskie centrum ratunkowe pełne policji, strażaków i innych „miejskich” atrakcji, jest dostosowana właśnie do oczekiwań starszaków. Dodatkowo zabawki Imaginext zostały wyposażone w system Action Tech™, dzięki któremu komunikują się ze sobą np. nadając sygnał alarmowy, kiedy karetka wraca do bazy z chorym na pokładzie lub wzywa odpowiednie służby do podjęcia akcji.  Zabawa jest prawdziwą frajdą dla dzieci i dorosłych.

BDY60__X7669spm1_lo_res 72

IMAGINEXT MIEJSKIE CENTRUM RATUNKOWE (nr katalogowy BDY60)

Wyobraź sobie świat pełen ekscytujących zdarzeń i bohaterskich akcji, w którym to dzieci decydują, co stanie się dalej! Gdy będą bawić się zestawem Fisher-Price Imaginext Miejskie Centrum Ratunkowe, mogą wymyślać i przeżywać przygody bohaterskich, miejskich ratowników: od ochraniania stacji benzynowej, banku lub hotelu, po wcielanie się w role strażaków, policjantów czy lekarzy i ratowników medycznych. Emocjonująca akcja czeka za każdym rogiem! To nie wszystko – technologia Action Tech™ ożywia i rozkręca zabawę, odtwarzając komunikaty i dźwięki.

Więcej o marce Fisher-Price można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:

www.fisher-price.com/pl

https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand

https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

No votes yet.
Please wait...