Dzień Mamy tuż tuż…

Niebawem Dzień Mamy, dzień w którym dzieci poza codzienną miłością i czułością wręczają Mamom cudne prezenty. A nie ma nic piękniejszego dla Mamy jak prezent wykonany własnoręcznie przez pociechę. Dlatego drodzy Tatusiowie do dzieła!!! Pomóżcie swoim maluchom przygotować coś wyjątkowego dla ich Mam. Mamy dla Was ciekawą propozycję – podpowiedź 🙂

Kartka z życzeniami i niespodzianką – wycinanka, malowanka, rysowanka, wyklejanka…technik jest wiele. Wybierzcie taką, w której Wasz artysta czuje się najlepiej. Tematyka dowolna: kwiatki, serduszka, misie, zwierzątka, miejsca….to co komu w duszy gra.
A w środku NIESPODZIANKA – własnoręcznie wykonane talony na … pomoc przy kolacji, masaż pleców dla Mamy, śniadanie podane Mamie do łóżka, wspólny spacer, rodzinny wieczór w „domowym kinie”, tutaj możecie dać się ponieść i zaproponować Mamom to co najbardziej je ucieszy od swoich pociech, znacie je najlepiej.

Taka forma prezentu przynosi wiele radości i nie kończy się tu i teraz, tylko trwa aż wszystkie talony zostaną wykorzystane 🙂 Przed nami weekend, więcej wolnego czasu na przygotowania i pomoc dzieciom w wykonaniu niepowtarzalnego prezentu dla ukochanych Mam !!! Do dzieła !!!

No votes yet.
Please wait...