EASYLIFT – rewolucja w podróżach najmłodszych

Kilka dni po urodzeniu, dziecko odbywa swoją pierwszą w życiu podróż – ze szpitala do domu. Warto się do tego wydarzenia odpowiednio wcześnie przygotować. Do tej pory, wybór zabezpieczenia przewożonych noworodków, stwarzał nie lada wyzwanie. Foteliki rozkładane tak, aby można było przewozić w nich dziecko w pozycji zbliżonej do horyzontalnej, najbardziej naturalnej dla maluszków, były w Polsce mało dostępne.

Easylift – nowość na rynku polskim, jest spełnieniem marzeń świeżo upieczonych rodziców o komforcie
i bezpieczeństwie ich nowo narodzonych dzieci. Produkt ten łączy funkcję nosidełka oraz fotelika samochodowego i jest przeznaczony do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia w pozycji leżącej.

easylift faceEasylift zapewnia maluszkom bezpieczne oddychanie oraz zapobiega zadławieniu. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy przewożeniu dzieci urodzonych przed terminem. W pozycji leżącej mięśnie maleńkiego, delikatnego kręgosłupa nie zostają w żaden sposób obciążone, dlatego też nie ma żadnych ograniczeń co do ilości spędzanego w nosidle czasu. Jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców lubiących podróżować ze swoim maluszkiem.

Easylift można przenosić bezpośrednio z samochodu do gondoli wózka (pasuje do większości modeli dostępnych na rynku) a także spacerówki czy tzw. „parasolki”. Nie ma więc konieczności przerywania snu dziecka podczas przekładania nosidełka do wózka.

Testy bezpieczeństwa Easylift zostały przeprowadzone w Szwecji, która słynie z najbardziej restrykcyjnych wymagań stawianych produktom dla dzieci. Produkt zatwierdzony został certyfikatem zgodnym z ECE44/04 w grupie 0, co oznacza, że spełnia najostrzejsze obecnie wymagania w testach zderzeniowych – czołowych oraz tylnych. Miękko wyściełane amortyzującymi piankami ściany nosidła, zapewniają również najwyższy poziom ochrony w przypadku zderzeń bocznych.

easylift_frontpicEasylift wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Jest bardzo łatwy i szybki w montażu
w każdym modelu auta. Nadaje się do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia lub 10 kg wagi.

No votes yet.
Please wait...