Fisher-Price i Ślężański Bieg Młodzieżowy

Bieg młodzieżowy w Sobótce już niebawem. W środę 18 czerwca staną na linii startu dzieci i młodzież. Dla nas to ważny dzień gdyż udział w biegu biorą zerówkowicze: 5 i 6 latkowie o co sami się staraliśmy. Najmłodsi biegną na skróconym dystansie około 150 metrów ale w formie jak najbardziej profesjonalnej: z numerami startowymi wyposażonymi w czujniki do elektronicznego pomiaru czasu. Maluszki staną także na podium i będą honorowane za osiągnięcia tak jak starsi uczestnicy.

FPX7669HI2

Jednak ze względu na fakt, że to w większości przypadków będzie ich pierwszy bieg oraz zważywszy na „młody wiek” portal BezpieczneDziecko.eu postanowił nagrodzić tę najmłodszą kategorię dodatkowo, tym co sprawia dziecku ogromną radość: zabawkami!!!

I tu z pomocą przyszła firma Fisher-Price, która postanowiła wesprzeć „młodych” biegaczy i dodatkowo nagrodzić za ich wysiłek i odwagę , fundując nagrody w postaci…..a to niespodzianka:)

Dla podpowiedzi możemy powiedzieć, że firma Fisher-Price obecnie stworzyła kampanię wraz z portalem ciufcia.pl o tematyce „Bezpieczne Miasto”: http://bezpiecznemiasto.ciufcia.pl/

Na stronie znajdziecie gry, w których postaci z zabawek Fisher-Price ożywają i zapraszają do zabawy.

FPX7669HI4

Zabawki, które pojawiły się w nowej serii posiadają walor edukacyjny, gdyż poprzez zabawę mają zaznajomić dziecko z radiowozem, karetką czy wozem strażackim oraz tym jak można nieść pomoc lub jak należy się zachować w sytuacji niebezpiecznej, pobudzają wyobraźnie i skłaniają do kreatywności.

Tym bardziej cieszymy się, że dołączyła do nas Firma Fisher-Price i może następna seria zabawek to będzie coś dla „młodych” biegaczy lub sportowców ????

Zapraszamy wszystkich, tych co biegną, tych co towarzyszą, tych co kibicują, ciocie, babcie, wujków, rodzeństwo, znajomych….bądźcie tego dnia z Waszymi pociechami, które startują – to bardzo ważny dla nich dzień.

Bezpieczna Załoga Portalu

No votes yet.
Please wait...