Fisher-Price –„Urodziny z Little People®”!

W sieci pojawił się bardzo użyteczny serwis dla rodziców organizujących przyjęcia urodzinowe swoich pociech, a także wszystkich gości, którzy mają problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Na stroniewww.urodzinyzlittlepeople.plmarka Fisher-Price stworzyła niezbędniki do urządzenia idealnego kinder-balu oraz ściągawkę z najlepszych upominków dla dzieci.

 Y3607_FPY3679HI1_lo_res

Urodziny dziecka to niezapomniane wydarzenie nie tylko dla maluchów, ale także dla organizujących je rodziców. Wszyscy pragną, aby zabawa była idealna, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach i zapadająca w pamięci jej uczestników. Często także goście urodzinowych przyjęć mają zagwozdkę, jaki prezent wybrać, co sprawi przyjemność bohaterowi dnia, a jednocześnie nie stanie się niepotrzebnym przedmiotem w życiu całej rodziny.

Urodziny z Little PeopleR_1Na stronie http://www.urodzinyzlittlepeople.pl/ znajdują się porady, pomysły i wskazówki takie jak: gotowa lista rzeczy do zaplanowania, zaproszenia dla gości, powitanie na drzwi, kolorowanki i filmy o Little People® dla jubilata czy urodzinowa wstęga, dzięki której mama i tata będą spokojni, że nic im w tym niezwykle ważnym dniu nie umknęło.

 

Ciocie z wujkami, dziadkowie oraz inni zaproszeni goście będą mogli skorzystać z inspiracji prezentowych oraz wydrukować kolorową kartkę dla jubilata. Dodatkowo na stronie można pobrać kupony rabatowe na zabawki z serii Little People® .

 

Rodziny, które wymyślą najlepszą urodzinową zabawę i podzielą się nią w konkursie ogłoszonym na stronie www.urodzinyzlittlepeople.pl mają szansę wygrać przyjęcie zorganizowane przez Fisher-Price lub jedną z 45 nagród dodatkowych.  Konkurs trwa do końca czerwca.

 

Little People® , czyli zabawa w grupie przyjaciół

Litlle People® to zestawy figurek, domków, pojazdów, dzięki którym tworzy się kolorowe światy, pobudzające wyobraźnię dzieci. Od niemal 60 lat to jedna z najbardziej kochanych przez dzieci i rodziców linii zabawek od Fisher-Price. Wraz z Little People® maluchy poznają zwierzęta, warzywa, owoce, kolory, życie na wsi, w mieście, w przedszkolu czy w zoo. Każdy z elementów został zaprojektowany tak, aby pasował do małych rączek dziecka, a jednocześnie zachęcał do zabawy.

Trzon magicznego świata dziecięcej wyobraźni stanowi piątka przyjaciół a każdy z nich jest inny.

 

Eddie jest energiczny, Mia bardzo nieśmiała, rudowłosa Sofie ciekawska, Koby zabawny a Tessa wyjątkowo radosna. Dzięki temu, że figurki mają różne osobowości, dzieci łatwo się z nimi utożsamią bo przecież też są różne i wyjątkowe. Little People®  przeżywają swoje niekończące się przygody w różnych miejscach, przemieszczając się różnymi środkami transportu. Dzięki zabawie na Wesołej Farmie, podczas wizyty w Lodziarni, Zoo czy Sklepiku, podczas jazdy Wesołym Autobusem Szkolnym i lotu Wesołym Samolotem, maluchy samodzielnie kreują otaczający je świat, zdobywając przy okazji wiedzę o sobie i innych.

BFT86__spm11_lo_res

Więcej o marce Fisher-Price można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:

www.fisher-price.com/pl

https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand

https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

No votes yet.
Please wait...