Fotelik samochodowy Glider z systemem ISOFIX – gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podróży

Glider z systemem ISOFIX – gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podróży

 

 

Fotelik GLIDER z systemem ISOFIX to propozycja firmy Avionaut dedykowana dzieciom
w przedziale wagowym 9-25 kg. Model powstał w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Model Glider został wyposażony w system ISOFIX, a więc specjalny system uchwytów pozwalający na stabilne połączenie fotelika bezpośrednio z ramą samochodu bez użycia pasów bezpieczeństwa. Mocowanie jest tym samym trwalsze, co wielokrotnie zwiększa bezpieczeństwo dziecka w wypadku zderzenia samochodowego. Instalacja Glidera jest niezwykle prosta, gdyż sprowadza się do zatrzaśnięcia odpowiednich elementów przymocowanych przy podstawie fotelika ze szkieletem nadwozia, co jest możliwe w większości samochodów wyposażonych w system ISOFIX.

Dodatkowo, przy produkcji fotelika zastosowano system absorbcji energii (EPP), mającego bardzo dużą zdolność pochłaniania energii na jakie może być narażone dziecko w czasie jazdy.

Gwarancja bezpieczeństwa idzie w parze z wygodą małego pasażera. Miękka wkładka fotelika sprawia, że zarówno w trakcie krótkich jak i długich podróży dziecko ma zapewniony komfort termiczny i odpowiednią cyrkulację powietrza. Pokrowiec może być prany w pralce, a usuwalne wkładki mogą być łatwo wymieniane.
Avionaut Glider posiada homologację oraz certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi wymogami i normami polskimi oraz europejskimi.

Sugerowana cena:  799.00 zł

Więcej informacji o fotelikach w serwisie internetowym – avionaut.com

No votes yet.
Please wait...