Fotelik samochodowy Isofix z kiddy smilefix pro z kiddy fix

Nowy niemowlęcy fotelik samochodowy Isofix z kiddy smilefix pro z kiddy fix – po prostu lepszym systemem Isofix. Wizualne i dźwiękowe sygnały wskazują na to, że niemowlęcy fotelik samochodowy jest prawidłowo połączony z platformą. W razie wypadku zapobiega to nieprawidłowej instalacji! W trakcie wysiadania z samochodu z łatwością jedną ręką można wyciągnąć niemowlęcy fotelik samochodowy przy pomocy elektromagnetycznego przycisku zwalniającego. Potrójne zabezpieczenie przed uderzeniem z boku zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo twojego dziecka. Z kiddy smilefix pro dziecko i rodzice mogą się czuć bezpiecznie.

Grupa: 0+ Waga: 0-13 kg Wiek: od urodzenia do około 18 miesięcy

 

Zalety produktu smilefix pro

  • Potrójnie zabezpieczenie przed uderzeniem z bokuPotrójnie zabezpieczenie przed uderzeniem z boku zapewnia bezkompromisowe bezpieczeństwo.
  • 5-punktowy system pasów – Zintegrowany, wyściełany i łatwy do regulacji 5-punktowy system pasów niemowlęcego fotelika samochodowego zapewnia bezpieczne i wygodne zapięcie.
  • Kompatybilny z kiddy travel system – W połączeniu z kiddy travel system bez trudu przemienisz niemowlęcy fotelik samochodowy w nowoczesny wózek spacerowy.
  • Zintegrowany daszek
  • Oddychające, miękkie i łatwe do prania materiały – Oddychające, miękkie i łatwe do prania materiały zapewniają idealny klimat. Jeśli w trakcie posiłku lub przekąski fotelik ulegnie zabrudzeniu, łatwo można ściągnąć tapicerkę bez wyciągania pasów i wyprać w pralce w temperaturze 30°C. Zaschnięte zabrudzenie można zetrzeć wilgotną ściereczką.
  • Lekki – tylko 4 kg
  • Kompatybilny z kiddy travel system – W połączeniu z kiddy travel system bez trudu przemienisz niemowlęcy fotelik samochodowy w nowoczesny wózek spacerowy.
No votes yet.
Please wait...