Friends on the Move™ – seria zabawek z szalonymi przyjaciółmi

 Wśród zabawek dla najmłodszych dzieci pojawiła się właśnie nowość – seria zabawekFriends on the Move™, której dystrybutorem w Polsce jest firma Wader-Woźniak. Dzięki połączeniu miękkiego materiału, z którego wykonane zostały produkty z darmową aplikacją na telefon lub tablet, zabawki stanowią bardzo atrakcyjną propozycję już dla najmłodszych dzieci.  

wader

Friends on the Move™ to troje podróżujących przyjaciół – małpka Bobo, hipopotam Mel i żyrafa Diana. Wyruszają oni z rodzinnej Afryki do różnych zakątków świata, gdzie z radością odkrywają nowe, odległe regiony i poznają nowych przyjaciół.

Małpka Bobo nie może ani chwili usiedzieć w miejscu. Hipopotam Mel nigdzie się nie spieszy, jest rozważny i spokojny, a żyrafa Diana wszystkich zaskakuje swoimi szalonymi pomysłami! Razem stanowią doskonałą drużynę, dzięki której dzieci mogą poznać nowe miejsca i zawody.

 W serii zabawek Friends on the Move™ dostępne są pojedyncze autka oraz zestawy, takie jak: dom, zamek, policja, stacja benzynowa, farma, straż pożarna. Zestawy można ze sobą łączyć, budując całe miasteczko! Duże elementy i elastyczny, miękki materiał, z którego wykonane zostały zabawki sprawiają, że są one bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Dodatkowo dzięki pobraniu darmowej aplikacji na telefon czy tablet dzieci mogą zobaczyć przyjaciół w ruchu i zmieniać kolory ich pojazdów.

Zabawki z serii Friends on the Move™ produkowane są z wysokiej jakości miękkiego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w czasie zabawy w domu, na podwórku czy w wodzie.

Elementy zestawu nie odkształcają się w czasie zabawy, nie wchłaniają wody więc doskonale nadają się do zabaw w wannie czy w basenie, a dodatkowo są odporne na działanie promieni słonecznych – kolory nie blakną, a grafika nie traci wyrazistości.

 Zabawki z serii Friends on the Move™ produkowane są z certyfikowanych, bezpiecznych i trwałych materiałów, a grafika umieszczona na produktach wykonana została z użyciem bezpiecznych, certyfikowanych barwników, dozwolonych w produkcji zabawek dla dzieci od pierwszych dni życia.

Producent: Millaminis®

Zobacz, jak działa aplikacja: www.youtube.com/watch?v=QcKSCCedj0A

Seria Friends on the Move™ dostępna jest w cenach promocyjnych od 7,79 zł w sklepach patronackich firmy Wader-Woźniak.

No votes yet.
Please wait...