Idealna zabawka na Dzień Dziecka

Dzień dziecka tuż tuż i rodzice już zaczynają się zastanawiać, czym w tym roku mogą obdarować swoją pociechę. A odpowiednio dobrana zabawka umożliwia dziecku wielogodzinną, edukacyjną i rozwojową zabawę. Co wziąć pod uwagę wybierając idealny prezent? Postawmy na oryginalne, spersonalizowane pomysły, które skradną serca wszystkich pociech.

Dzięki odpowiedniej zabawie, dziecko może rozwijać się intelektualnie, emocjonalnie, ruchowo czy rozbudowywać swoją wyobraźnię. Dobre zabawki stymulują do logicznego myślenia, uczą rozwiązywania zagadnień, zachęcają do planowania i podejmowania decyzji oraz pokazują konsekwencje działań. Co więcej, dzięki nim rozwój dziecka przebiega nie tylko w trakcie nauki w przedszkolu czy szkole, ale również w domu. Dzięki odpowiednim rozrywkom można zorganizować najmłodszym czas tak, by był on z pełną korzyścią dla ich rozwoju. Wcale nie potrzebuje tabletu, smartfona, telewizora czy komputera!

Postaw na klasykę, czyli układamy puzzle!
Układanie puzzli wymaga od dziecka użycia dwóch półkul mózgu – lewej i prawej. To również dobre ćwiczenie manualne! Wymagający intelektualnie jest wybór odpowiedniego fragmentu i dopasowanie go do ułożonej reszty, połączone z wyobrażeniem sobie jak całość powinna wyglądać. To wspaniała lekcja koncentracji, pamięci i dążenia do realizacji określonego celu. Stworzenie obrazka z rozsypanych PUZZLI to wyzwanie, które na koniec wywołuje satysfakcję u malucha. Warto więc na Dzień Dziecka wybrać PUZZLE FOTO, na których można nadrukować dowolny obrazek, który jest atrakcyjny dla pociechy. Świetnym pomysłem więc będą układanki z nadrukowanym zdjęciem rodziny, dziecka, ukochanej zabawki czy zwierzaka. Takie PUZZLE FOTO będą dla malucha dodatkową motywacją do kreatywnej zabawy.

Miś pod opieką
Zawsze trafionym pomysłem dla dziecka będą również maskotki, za którymi najmłodsi przepadają. Zabawa z pluszakiem to jedna z ulubionych, dziecięcych rozrywek. Dlaczego jest tak ważna? Dzięki niej dziecko uczy się wielu rozmaitych umiejętności społecznych. Pociecha może nabrać poczucia odpowiedzialności za swojego misia, który nierzadko jest jej „przyjacielem”. Wiąże się to z ubieraniem go w rozmaite stroje, myciem zębów, szykowaniem posiłków, organizowaniem spotkań zabawek (np. wspólny obiad misiów), itp. Maluch w ten sposób może naśladować to, co robią dorośli. To ciekawy sposób na rozwijanie wyobraźni i naukę, poprzez którą uczy się rozumieć świat, w którym funkcjonuje. Świetnym pomysłem na prezent dla dziecka będzie pluszak, który jest jedyny w swoim rodzaju. A taki jest CEWE MIŚ, KRÓLIK lub RENIFER z nadrukowanym zdjęciem na koszulce! Może pojawić się na niej fotografia pociechy, rodziców – lub nawet rysunek przyjaciela dziecka. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia dziecka (lub rodziców). Taki personalizowany prezent sprawi, że zabawa w dom nabierze nowego wymiaru.

Wyjątkowa książeczka
Dla najmłodszych idealnym prezentem z okazji Dnia Dziecka może być CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids. To wyjątkowa kompozycja 22 zdjęć, które wybieramy do umieszczenia na jej kartach. Mogą to być zdjęcia dziecka, jego ulubionych przedmiotów czy członków rodziny. Dzięki takiej wyjątkowej fotoksiążce, dziecko chętniej będzie uczyło się nazw i określeń tego co ukazują ilustracje. Strony CEWE FOTOKSIĄŻKI KIDS są sztywne i grube, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu w ciekawych świata rączkach pociechy i będą służyć długo. Wszystkie użyte materiały są certyfikowane i nieszkodliwe dla zdrowia, co ważne jest dla dzieci, które poznają przedmioty wszystkim zmysłami, również smaku.

FOTO MEMO
Gry, które ćwiczą pamięć i rozwijają spostrzegawczość to również świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Najbardziej popularną rozgrywką tego typu jest „memory”. O co w niej chodzi? Wystarczy rozłożyć kilka lub kilkanaście zakrytych kart na stole lub podłodze, a następnie odnajdywać pary kart, odkrywając dwie w jednej rundzie. Urozmaiceniem propozycji dostępnych na rynku jest Gra FOTO MEMO z nadrukowanym zdjęciem, obrazkiem lub innym, personalizowanym, atrakcyjnym dla malucha elementem wizualnym. Taka forma jest świetną motywacją do odnalezienia drugiego takiego samego zdjęcia mamy, taty czy babci. Takie personalizowane elementy łatwiej jest również zapamiętywać. Dodatkowo taka gra jest sentymentalną pamiątką, która może zostać z nami na lata.

Zamówienie personalizowanych fotoprezentów jest niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę www.cewe.pl i wybrać odpowiedni produkt, a następnie w intuicyjnym programie CEWE FOTOŚWIAT załadować wybrane, własne zdjęcie i gotowe!

CEWE oferuje również Gwarancję Satysfakcji, dzięki której możemy liczyć na najwyższą jakość. Zapewnia ona możliwość zwrotu zamówionych w CEWE produktów – jeśli zdarzyłoby się, że nie spełniają one oczekiwań. Śmiało więc możemy zaufać marce i zamówić prezent, który z pewnością zachwyci zarówno nas – jak i nasze dziecko.
W domu też może być fajnie!
Planując zakup zabawki dla dziecka warto rozważyć wybór takiej, która nie tylko da mu dużo radości, ale przyczyniać się będzie również do jego rozwoju. Wybierając wyjątkowe, personalizowane prezenty dla naszych pociech, dajemy im coś niepowtarzalnego. Wspólne chwile z dziećmi budują więzi, gwarantują masę radości i na długo pozostają w naszej pamięci. Niech w tym roku 1 czerwca będzie dniem pełnym uśmiechu – i niezapomnianych gier i zabaw, do których z przyjemnością usiądzie cała rodzina.
Więcej na www.cewe.pl

No votes yet.
Please wait...