Interaktywna seria zabawek dla najmłodszych

wader_logo_04Zabawka interaktywna?

Najczęściej myślimy o plastikowej lub pokrytej pluszem zabawce
z przyciskami, kolorowymi światełkami, która wydaje z siebie przeróżne dźwięki. Pewnie nie jeden rodzic odczuwa wręcz ulgę kiedy w takiej zabawce wyczerpie się bateria. Inaczej jest w przypadku serii zabawek interaktywnych Friends on the Move™, które nie potrzebują zasilania, są miękkie, lekkie i całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Do tego z pomocą tabletu zabawki te pozwalają maluchom „ożywiać” i kreować przygody trójki sympatycznych przyjaciół.

Friends on the Move™ paper01

 

Friends on the Move™ to seria zabawek w różnych kształtach z wizerunkami zwierzątek dzięki którym dzieci mogą poznawać nowe miejsca i zawody. Rodzic może pobrać darmową aplikację na telefon lub tablet i ustawić zabawki przed kamerką np. tabletu, zwierzątka będą poruszać się jak na animowanym filmie. Na początku do interaktywnej zabawy potrzebny będzie opiekun, potem maluszek z pomocą smartfonu lub tabletu już samodzielnie może “ożywiać” bohaterów zabawy.
Dodatkową atrakcją dla dzieci są kolorowanki Friends on the Move™, które przy pomocy aplikacji moblinej również zostają ożywione.

 

Friends_on_the_Move_PolicjaSeria zabawek składa się z 5 tematycznych zestawów z domkiem, zamkiem, farmą, stacją benzynową i strażą pożarną. Zestawy łączą się ze sobą, więc łatwo z nich zbudować całe miasteczko! Zabawki są produkowane z wysokiej jakości miękkiego tworzywa odpornego na promienie słoneczne oraz wodę, są łatwe w czyszczeniu. Szkrab może je ze sobą zabierać praktycznie wszędzie.

Seria Friends on the Move™ produkowana jest z certyfikowanych, bezpiecznych i trwałych materiałów, a grafika umieszczona na produktach wykonana została z użyciem bezpiecznych, certyfikowanych barwników, dozwolonych w produkcji zabawek dla dzieci od pierwszych dni życia.

http://youtu.be/vVIsXhzVIEM

No votes yet.
Please wait...