Jak bajka stała się rzeczywistością…

Baśniowy świat Ever After High ponownie ożył! Wielki konkurs dla fanów Bajeczna szkoła Ever After High dobiegł końca, a na zwycięzców zabawy czekała wielka przygoda. Laureatki konkursu wspólnie z Marią Niklińską odwiedziły studio dubbingowe, a następnie wzięły udział w baśniowej sesji zdjęciowej. Z Ever After High można poczuć się jak prawdziwa królewna!

Ever After High studio dubbingowe 1

Bajeczna Szkoła Ever After High

Od października 2014 do stycznia 2015r. na stronie www.everafterhigh.pl fani magicznego świata mogli brać udział w baśniowych zajęciach i dołączyć na jeden semestr do grona uczniów szkoły Ever After High. W ramach planu zajęć na uczniów czekał szereg ciekawych aktywności, a przede wszystkim dobra zabawa! Maria Niklińska, znana aktorka i polski głos Raven Queen, służyła wszystkim uczestnikom radami i udzielała cennych wskazówek. W zabawie wzięły udział tysiące sympatyków świata Ever After High. Jednak największymi fankami magicznych przygód Ever After High okazały cztery nastolatki. W sobotę 7 lutego 2015r. laureatki wkroczyły do baśniowej krainy i spędziły wyjątkowy dzień w świecie Ever After High.

Ever After HighMówić głosem ulubionej postaci?

W zaczarowanej szkole Ever After High nie ma zwykłych zajęć, dlatego nastolatki, wspólnie z aktorką Marią Niklińską odwiedziły studio dubbingowe, gdzie powstają polskie wersje odcinków Ever After High. Pod okiem profesjonalistów poznały tajniki pracy nad dubbingiem, oraz sprawdzały swoje aktorskie umiejętności. Każda uczestniczka udzielała głosu ulubionej bohaterce. Rad i wskazówek, by jak najlepiej odegrać rolę swojej bohaterki, udzielała Maria Niklińska. Było to duże wyzwanie dla nastolatek, ponieważ w trakcie pracy trzeba uważać na liczbę sylab i czytać w rytmie nadawanym przez obraz na ekranie. Dubbing dostarczył mnóstwa zabawy, ale każda z dziewczynek przyznała, że nie jest to taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać.

Moda w stylu Ever After High

Laureatki konkursu mogły wejść do świata Ever After High nie tylko dubbingując swoje ulubione postaci, ale także stały się nimi podczas w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Bohaterki Ever After High kochają modę i najnowsze trendy, a ich stroje doskonale oddają cechy charakterystyczne postaci. Bajeczne stylizacje to coś, co uwielbia każda kobieta niezależnie od wieku. Laureatki baśniowej szkoły przeistoczyły się w prawdziwe księżniczki rodem z zaczarowanej krainy.

Dzięki konkursowi, fani marki mieli niepowtarzalną okazję stać się częścią świata Ever After High. Laureatki konkursu pokazały, że marzenia się spełniają, a kraina bajek znanych im
z dzieciństwa stała się rzeczywistością..

Bajeczna szkoła dobiegła końca, ale to nie oznacza końca zabawy! Na sympatyków magicznej szkoły czekają kolejne atrakcje i niespodzianki.

Zapraszamy na oficjalne kanały marki:

www.everafterhigh.pl

www.facebook.com/EverAfterHigh

www.instagram.com/everafterhigh

www.youtube.com/user/EverAfterHigh

No votes yet.
Please wait...