Już po raz drugi „Pomóż dzieciom spełniać marzenia” ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce i Henkel Polska sp. z o.o.

2 września ruszyła kolejna edycja akcji Henkel Polska sp. z o.o. pod hasłem „Pomóż dzieciom spełniać marzenia”. Wybierając produkty takich marek jak Persil. E, Silan, Perwoll, Pur, Somat, Bref, Clin, Gliss Kur, Palette, Taft, Syoss, Fa, Schauma, dostępne w sieci Carrefour, wspieramy budowę placu zabaw w SOS Wiosce Dziecięcej w Karlinie. Akcja potrwa do 14 września.

 

Kosmetyki, środki piorące czy środki czystości – w obecnych czasach trudno wyobrazić sobie bez nich naszą codzienność. Dzięki akcji „Pomóż dzieciom spełniać marzenia”, nawet wykonując tak bardzo prozaiczną czynność, jaką jest zakup produktów codziennego użytku, możemy wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Uśmiech, który pozostanie z nimi na dłużej.

plakat_wioski_dzieciece_v3_aCelem ubiegłorocznej akcji, organizowanej w sieci Carrefour, było wsparcie edukacji podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dzięki zaangażowaniu konsumentów i zebranym środkom, przyczyniliśmy się do wyrównania szans edukacyjnych i rozwoju pasji wielu młodych ludzi. Kontynuując współpracę ze Stowarzyszeniem zdecydowaliśmy, że część przychodu ze sprzedaży marek, objętych tegoroczną akcją, zostanie przekazana na budowę placu zabaw w jednej z SOS Wiosek Dziecięcych. I podobnie, jak to miało miejsce w zeszłym roku, liczymy na konsumentów i ich uczestnictwo w akcji – podkreśla Joanna Trzęsiok, Trade Marketing, Laundry & Home Care, Henkel Polska.

Dzieci przybywające do SOS Wiosek Dziecięcych bardzo często mają za sobą bardzo trudne doświadczenia. A przecież każde dziecko zasługuje na beztroskie dzieciństwo. Współpraca z firmą Henkel Polska pozwoli podarować podopiecznym z SOS Wioski Dziecięcej w Karlinie wyjątkowy prezent – plac zabaw. To miejsce ważne dla rozwoju każdego dziecka. To właśnie tam nawiązują się pierwsze relacje, dzieci uczą się bawić w grupie. To miejsce, w którym mogą odpocząć po ciężkim dniu w szkole.

Dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych akcja realizowana przez Henkel Polska to rzeczywista szansa na spełnianie marzeń o pięknym placu zabaw. A plac zabaw jest ważny, bo to symbol beztroskiego dzieciństwa, które chcemy przywrócić i zapewnić naszym podopiecznym. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Henkel Polska za ogromne zaangażowanie i wsparcie, jakim otaczają nasze dzieci – dodaje Karolina Kamińska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

No votes yet.
Please wait...