Kolejna edycja Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego ze wsparciem WADERa

Tradycyjnie od 6 lat na Sobótczańskim Rynku zbiera się gromada młodych biegaczy oraz ich rodzin i znajomych.

Ślężański Bieg Młodzieżowy to cykliczna impreza sportowa dedykowana dzieciom i młodzieży, mająca na celu propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i czystej sportowej rywalizacji. Pomimo, że impreza jest skierowana do dzieci organizatorzy od początku przyjęli założenie aby zasady, które obowiązują podczas biegu były w 100 % profesjonalne. Na tej imprezie nawet najmłodsi zawodnicy (4/5 latki) startują z numerami, w których umieszczony jest chip odczytujący start i metę. Na mecie ustawione są kamery, które rejestrują finish zawodników. Sędzia przygląda się bacznie obrazom zarejestrowanym na kamerach i czuwa nad rzetelnością wyników.

Niezmiennie co roku opiekujemy się najmłodszymi uczestnikami biegu, w tym roku będą to roczniki 2014-2011. Najmłodsi biegną na dystansie 150 metrów i na mecie otrzymają za swój trud wspaniałe medale. Najlepsza 6 zawodników otrzymuje nagrody rzeczowe, które jak co roku zapewnia WADER – polski producent zabawek.

W ubiegłym roku zabawki od Wadera nie mieściły się w rączkach najmłodszych zwycięzców i przysporzyły im mnóstwo radości. Czym obdarujemy  zwycięzców w tym roku? To oczywiście niespodzianka, której nie zdradzamy do ostatniej chwili 🙂 Pewne jest jednak to, że tradycyjnie będą to prezenty od WADERa za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Startujemy 13 czerwca w środę  – regulamin. Zapisy ruszą niebawem 🙂

A może w tym roku WADER zechce nam pomóc w obdarowywaniu zwycięzców osobiście?? Kto wie, bądźcie z nami będziemy Was informować na bieżąco o rozwoju sytuacji.

Pozdrawiamy i dla Was kilka wspomnień 🙂

Zespół BezpieczneDziecko

No votes yet.
Please wait...