Kolejny Bieg Młodzieżowy z nagrodami od WADERa

Po raz kolejny jesteśmy współorganizatorem Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego i tradycją już chyba się stanie fakt, że wspiera nas co roku polski producent zabawek firma Wader – Woźniak.

 

22 czerwca jak co roku na Rynku w Sobótce u stóp góry Ślęży zbierze się nie mała gromada dzieci i młodzieży z całej gminy oraz powiatu wrocławskiego aby stanąć do zdrowej/sportowej rywalizacji.

DSC_0546-1024x576

Jak zawsze główny organizator Klub Biegacza Sobótka zadba o wszystkie szczegóły i bezpieczeństwo startujących. Każdy zawodnik nawet ten najmłodszy otrzymuje numer startowy, w którym znajduje się chip do elektronicznego pomiaru czasu. To właśnie czyni ten bieg nawet dla najmłodszych prawdziwie profesjonalnym. O wygranej decydują potwierdzone sekundy, nie ma miejsca na niedomówienia, na niejasne sytuacje sporne, które szczególnie w przypadku małych dzieci bywają w konsekwencji smutne a nawet czasem krzywdzące.

medal 2016Każdy zawodnik otrzymuje koszulkę z biegu oraz cały pakiet startowy. Każdy kto dotrze do mety zostaje nagrodzony pięknym medalem, zaś pracownia ArteHora jest twórcą statuetek wręczanych zwycięzcom poszczególnych biegów.

Wszyscy zwycięzcy na podium otrzymują dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe. Dla starszych zawodników nagrody organizuje KB Sobótka zaś tych najmłodszych biegnących na dystansie 150 metrów nagradza nasz Portal dzięki stałej i tradycyjnej współpracy z firmą WADER, która jak co roku jest fundatorem przepięknych nagród. Oczywiście są to zabawki polskiego producenta, który dokłada wszelkiej staranności aby spełniały one oczekiwania zarówno dzieci jak i rodziców pod względem jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Zatem 22 czerwca o godzinie 17:00 Rynek miasta zamieni się centrum sportu i wspaniałej zabawy. Pierwsi wystartują nasi najmłodsi zawodnicy czyli roczniki 2009-20012 na dystansie 150 metrów. Kolejno poszczególne roczniki starsze będą zwiększały dystans. Około godziny 19:30 będzie nas otaczać wielka gromada (około 500 zawodników) z medalami na szyjach oczekujących na dekorację.

Będą fanfary, zdjęcia, wręczenia nagród, radość i duma. A na koniec jak zawsze losowanie nagród od sponsorów wśród wszystkich uczestników biegu. Są wśród nich zabawki, sprzęt sportowy, akcesoria sportowe,…a także tablety 🙂

Na relację z biegu wraz z galerią zapraszamy oczywiście tuż po nim i trzymajmy kciuki za zawodników oraz aby pogoda nam dopisała jak co roku!

A tu odrobina wspomnień 🙂

 

Do zobaczenia

Zespół BezpieczneDziecko oraz Wader-Woźniak

wader_logo_04

No votes yet.
Please wait...