Kolejny Bieg pod naszym Generalnym Patronatem i wsparciem od WADERa

medaleJuż 18 czerwca w Sobótce odbędzie 3 Ślężański Bieg Młodzieżowy, którego głównym organizatorem jest prężnie działający Klub Biegacza Sobótka  pod Generalnym Patronatem portalu www.BezpieczneDziecko.eu.

W ubiegłym roku w biegu brały udział 6 i 7 latki na takich samych warunkach jak młodzież: z profesjonalnymi numerami startowymi, które wyposażone były w chip do elektronicznego pomiaru czasu.

Ze względu na ogromne zainteresowanie Rodziców młodszych dzieci w tym roku organizatorzy wspólnie zadecydowali o włączeniu do biegu jeszcze młodszych zawodników także na takich samych profesjonalnych zasadach. Tym samym w czerwcu tego roku na starcie pojawią się już 4 i 5 latki 🙂

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają piękny ręcznie robiony medal, zaprojektowany specjalnie na ten bieg przez Grzegorza Krupę z pracowni ArteHora, wszyscy zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym koszulki techniczne, zaś zwycięzcy na podium dodatkowo statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

I tak jak w ubiegłym roku dla najmłodszych zwycięzców nagrody zapewnił nasz Partner WADER – polski producent zabawek, w  tym roku wszyscy zwycięzcy z roczników 2011,2010,2009 i 2008 otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Wader-Woźniak.

Cóż to będą za nagrody to pozostanie niespodzianką, jednak wiemy z doświadczenia opartego na owocnej współpracy z firmą WADER, że nagrody spełnią oczekiwania naszych najbardziej wymagających krytyków czyli Dzieci. WADER angażuje się w wiele akcji, które mają na celu promocję zdrowego i bezpiecznego trybu życia. Wraz z nami wspiera biegi oraz warsztaty z bezpieczeństwa. A oprócz tego wprowadza innowacyjne rozwiązania w produkcji mające na celu zwiększyć bezpieczeństwo w zabawie…czyste klocki.

Podczas całej imprezy poza startami w biegach będzie wiele różnych atrakcji w związku z czym zachęcamy do przybywania całymi rodzinami i nie tylko uczestniczenia w fajnej zabawie ale przede wszystkim do kibicowania i wspierania młodych zawodników.

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie Tutaj

Czekamy na Was w czerwcu w Rynku w Sobótce u podnóża góry Ślęży 🙂

 

Bezpieczna Załoga Portalu

No votes yet.
Please wait...