Konkurs Fotograficzny

Ferie dobiegły końca, więc już dziś 03.03.2014 rusza Konkurs Fotograficzny pt. „Aktywne ferie: dziecko + rodzic”. Zapraszamy wszystkich aktywnie spędzających czas wolny do udziału w konkursie. Liczy się pomysł, humor  i nietuzinkowość.

Przysyłajcie zdjęcia na adres: biuro@bezpiecznedziecko.eu z dopiskiem „konkurs foto”. Do wygrania jest kask rowerowy dla dziecka.

kask

 

Zapraszamy

 

REGULAMIN KONKURSU

I Informacje podstawowe

Regulamin określa warunki i zasady udziału w konkursie serwisu BezpieczneDziecko.eu.

Organizatorem Konkursu i fundatorem nagród w Konkursie jest serwis BezpieczneDziecko.eu

Uczestnikiem Konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która „polubi” Fanpage serwisu BezpieczneDziecko.eu na Facebooku. Adres Fanpage: http://www.facebook.com/BezpieczneDziecko

Osoby o ograniczonej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w konkursie pod warunkiem uzyskania zgody ich przedstawiciela ustawowego na uczestnictwo w Konkursie.  W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy zatrudnieni u Organizatora, a także członkowie ich rodzin oraz osoby najbliższe i współpracujące z serwisem BezpieczneDziecko.eu.

Konkurs jest przeprowadzany w okresie od dnia: 03.03.2014r. do 20.03.2014r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi : najpóźniej w terminie 5 dni od zakończenia konkursu. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu przez Uczestnika.

II. Zasady Konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie należy spełnić 2 poniższe kryteria:

  • z wykorzystaniem własnego (imiennego) profilu na portalu www.facebook.com, zostać fanem serwisu BezpieczneDziecko.eu
  • przesłać na adres redakcji: biuro@bepiecznedziecko.eu zdjęcie obrazujące „Aktywne ferie:rodzic+dziecko” z dopiskiem „konkurs foto”
No votes yet.
Please wait...

Strony: 1 2