Kreatywna zabawa z Bobem Budowniczym™ w nowym konkursie!

Chwytaj pas z narzędziami i ruszaj z Bobem Budowniczym™! Czeka Was fascynująca przygoda! Odwiedź stronę MiniMini+ i weź udział w konkursie „Bob Budowniczy w fabryce cegieł”, budując garaż dla swojej drużyny maszyn. Na 30 najbardziej pomysłowych konstruktorów czekają fantastyczne zestawy nagród od Fisher-Price®, inspirowanych ukochanym bohaterem. To co? Damy radę? Tak, damy radę!

Bob Budowniczy™ to ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, który już od 18 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich i skomplikowanych konstrukcji. Teraz maluchy mogą spróbować swoich sił w tworzeniu własnych budowli, biorąc udział w konkursie „Bob Budowniczy w fabryce cegieł”. Jakie zadanie czeka na małego konstruktora? Wcielenie się w rolę budowniczego Naprawkowa i zbudowanie garażu dla całej drużyny maszyn. Korzystając z aplikacji dostępnej na stronie konkursowej (www.miniminiplus.pl/minisite/bob-budowniczy/konkurs/bob-budowniczy-w-fabryce-cegiel/), dziecko będzie nadzorować prawidłowe funkcjonowanie fabryki cegieł Boba! Skoordynowanie zadań, takich jak zamówienie piasku do produkcji cegieł czy wypalenie ich w piecu i zbudowanie z nich garażu, zapewni maluchowi fantastyczną zabawę i jednocześnie satysfakcję z osiągnięcia celu. Tym większa będzie radość, jeśli jego praca na wirtualnym placu budowy zostanie nagrodzona. A jest o co walczyć! W konkursie przewidziano 30 megazestawów nagród, w skład których wchodzą: jeden z Mówiących Pojazdów (DYT26), dwa Małe Pojazdy (CJG91), książka Wielka kolekcja Bajek o Przygodach Boba Budowniczego oraz pełen zadań i ciekawostek magazyn Boba.

Konkurs trwa do 7.03.2017 r.
SUPERNAGRODY Z GARAŻU BOBA BUDOWNICZEGO
Mówiący Dźwig, Spychacz i Koparka (DYT26) to zabawki, dzięki którym mały konstruktor będzie mógł poczuć się jak członek drużyny z Naprawkowa i Sprężynowa. Wystarczy nacisnąć przycisk w kształcie literki „B” umieszczony na dachu pojazdów, aby „przemówiły” one głosem znanym z ekranu! Przycisk uruchamia również inne wesołe dźwięki oraz odgłosy pracujących pojazdów. Każda z maszyn posiada też specjalny ruchomy element oraz elastyczne, gumowane kółka, dzięki czemu doskonale trzyma się podłoża i jest gotowy na pracę nawet w najcięższych warunkach.

Małe pojazdy (CJG91), które idealnie pasują do małych rączek i zajmują niewiele miejsca w plecaku, pozwolą dziecku błyskawicznie stworzyć własny plac budowy, gdziekolwiek tego zapragnie. U babci, w przedszkolu czy w piaskownicy – zabawie nie będzie końca, a kreatywne scenariusze inspirowane serialowym bohaterem pomogą maluchowi rozwinąć zadaniowość i umiejętność rozwiązywania problemów. Dołączone do pojazdów dodatkowe elementy, niezbędne do wykonywania prac budowlanych, sprawią, że każde zadanie zlecone przez młodego konstruktora drużyna zrealizuje z sukcesem.

KSZTAŁCĄCE HISTORIE Z NAPRAWKOWA I SPRĘŻYNOWA
Uwielbiany przez dzieci serial Bob Budowniczy™ to nie tylko radosna historia, lecz także pierwsze lekcje z elementarnej wiedzy o świecie. Dzięki przygodom drużyny Boba maluchy poznają prawa i zasady z różnych dziedzin nauki: fizyki, matematyki, techniki, projektowania i sztuki. Teraz tę wiedzę mogą wykorzystać w konkursie „Bob Budowniczy w fabryce cegieł” i zdobyć szansę na rozbudowanie własnego parku maszyn o kolejne, rewelacyjne pojazdy Boba Budowniczego.

http://(www.miniminiplus.pl/minisite/bob-budowniczy/konkurs/bob-budowniczy-w-fabryce-cegiel/

http://www.fisher-price.com/pl

No votes yet.
Please wait...