Kreatywne Tablice Manipulacyjne Pastellove – jak się bawić?

Nie ma chyba rodzica, któremu nie byłby bliski taki scenariusz – pokój pełen zabawek, a maluszek i tak najbardziej interesuje się pilotem, włącznikiem światła, czy kluczami!:) Wyciągane z szuflad sprzęty domowe, z pasją odkręcane nakrętki butelek, czy dźwięk rowerowego dzwonka często zajmuje pociechę na dłużej niż jakakolwiek zabawka.
Odpowiedzią na tę dziecięcą ciekawość świata i pragnienie używania przedmiotów, które z założenia nie są zabawkami są tablice manipulacyjne (tworzone w duchu założeń pedagogiki Marii Montessori, mówiącej o wartościach poznawczych, jakie dziecko czerpie z otoczenia).

To tutaj wszelkie na co dzień zakazane „zabawy”, do których tak ciągnie dzieci, są na wyciągnięcie ręki, a maluszek ma możliwość eksploracji, badania właściwości i uczenia się korzystania z przedmiotów zazwyczaj dla niego niedostępnych. Wszystkie czynności, jakie można wykonywać na tablicy manipulacyjnej, rozwijają małą motorykę – małe rączki mogą naciskać, przesuwać, przekręcać, nawlekać. Ich sprawność i precyzja działania wzrasta, usprawnia się również koordynacja ręka – oko, co ma ogromny wpływ na podjęcie w przyszłości nauki pisania. Dzięki odpowiedniemu doborowi elementów tablica manipulacyjna stymuluje wszystkie zmysły, a dziecko ma możliwość rozwoju spostrzegawczości, logicznego myślenia i ćwiczenia małej motoryki.

Co nas wyróżnia? Czyli dlaczego Tablica Manipulacyjna Pastellove to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?
Tablice Manipulacyjne Pastellove powstają od 2017 roku, w niewielkiej rodzinnej pracowni z siedzibą w Warszawie. Tworzone są w 100% według własnego projektu i w oparciu o opracowane przez nas autorskie techniki. Ich wyjątkowy design i bogata oferta kolorystyczna, czyni je unikatowymi nie tylko na polskim rynku. Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa, właściwego doboru elementów, walorów funkcyjnych, ale również estetycznych. Naszą ideą jest to, aby Tablice Manipulacyjne Pastellove były nie tylko pasjonującą zabawką, ale również nietuzinkowym i pięknym elementem wystroju dziecięcego pokoju.

Najważniejszą cechą wyróżniającą nasze produkty są posiadane certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Nasze tablice manipulacyjne jako jedyne w Polsce przeszły (z wynikiem pozytywnym) badania w zewnętrznych jednostkach certyfikujących i spotkały się z uznaniem nie tylko wielu Klientów, ale także specjalistów. Potwierdzają to posiadane certyfikaty: „Produkt Przyjazny Dziecku” („Bezpieczne Dziecko”), Certyfikat Rękodzieła, Certyfikat Zgodności z normami zharmonizowanymi dot. bezpieczeństwa zabawek PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2.
Wszystkie elementy są skrupulatnie wybierane i solidnie montowane, a w razie potrzeby modyfikowane, tak aby zapewnić jak najbezpieczniejsze użytkowanie.

Marka Pastellove stale się rozwija, wprowadzamy coraz nowsze i ciekawsze rozwiązania, urozmaicamy wzornictwo. Grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie, co ogromnie nas cieszy i motywuje do dalszej pracy. Gwarantujemy, że Tablica Manipulacyjna Pastellove przyniesie wiele radości każdemu maluszkowi!

Szczegółowe informacje o naszych produktach, aktualna oferta, ceny, zdjęcia, opinie klientów dostępne są na naszej stronie (sklepie internetowym) www.pastellove.pl.

Zapraszamy też do obserwowania nas na FB i IG.
Pozdrawiam i zapraszam.
Monika Kowalczyk

data publikacji: marzec 2019r.

No votes yet.
Please wait...