Kubek dla dziecka z imieniem – stwórz własny nadruk!

Kubek dla dziecka z imieniem może być fantastycznym pomysłem na prezent dla malucha w każdym wieku. Nawet dorośli ucieszyliby się z upominku, który podkreśla ich osobowość i ma wartość sentymentalną, ponieważ został podarowany od serca przez bliską im osobę. Z kubków wszyscy korzystamy codziennie popijając ulubioną kawę lub herbatę. Dziecko także posiada swoje przyzwyczajenia oraz upodobania dotyczące spożywania ciepłych lub zimnych napojów. Z pewnością więc pokocha kubek ze swoim imieniem, który został stworzony specjalnie dla niego! Ten niezwykle przydatny gadżet może stać się dla malucha bezcennym przedmiotem o wiele bardziej wartościowym niż zwyczajny kubek kupiony w sklepie. Sprawdź, jak w prosty sposób stworzyć pomysłowy i efektowny kubek dla dziecka z imieniem!

Kubek dla dziecka z imieniem – jak wykonać? 

Aby stworzyć kubek dla dziecka z imieniem, wystarczy skorzystać z oferty sklepu internetowego Empik Foto. W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów na personalizowane gadżety dla bliskich, w tym także kubek dla dziecka z imieniem, który w prosty i szybki sposób zamówisz całkowicie online i bez wychodzenia z domu.  

Jeśli chcesz, aby poza imieniem na kubku znalazło się też zdjęcie dziecka, przed przystąpieniem do zamówienia przygotuj dobrej jakości fotografię uśmiechniętego malucha w wersji cyfrowej. Wybierz model kubka odpowiedni dla dziecka. Szczególnie polecamy Ci kubek klasyczny, kubek emaliowany, kubek z łyżeczką lub zaskakujący kubek magiczny, który ujawnia nadruk dopiero po napełnieniu naczynia gorącą wodą.

Następnie przejdź do naszego edytora i zacznij personalizować swój projekt. Na kubku, poza zdjęciem i imieniem, możesz nadrukować dosłownie wszystko, co chcesz, np.:

  • zabawne życzenia,
  • dedykacje,
  • wierszyk,
  • hasło motywacyjne,
  • dowolne rysunki i grafiki.

Realizacja pomysłu zajmie Ci tylko kilka chwil, a efekt może zaskoczyć nawet Ciebie. Wszystkie kubki dla dziecka z imieniem wykonujemy z najwyższą starannością wykorzystując innowacyjne metody produkcyjne. Zamawiając kubek personalizowany w sklepie internetowym Empik Foto możesz mieć więc pewność, że otrzymasz produkt doskonałej jakości reprezentujący najwyższe standardy.  

Kubek dla dziecka z imieniem – na jaką okazję?  

Prezent w postaci personalizowanego kubka dla dziecka z imieniem to doskonały pomysł na prezent na wiele różnych okazji, np. Dzień Dziecka, mikołajki, urodziny, imieniny, Wielkanoc, Boże Narodzenie, czy początek lub zakończenie roku szkolnego. Często też odwiedzając członków swojej rodziny lub bliskich znajomych, którzy mają dzieci, przynosimy dla maluchów drobne upominki mogące sprawić im radość. Kubek dla dziecka z imieniem jest więc dobrym pomysłem na niezobowiązujący podarunek, który można wręczyć także bez specjalnej okazji. Z pewnością wywoła on uśmiech na twarzy smyka i sprawi, że obdarowany maluch poczuje się wyjątkowo doceniony.  

Kubek dla dziecka z imieniem na prezent – dlaczego warto? 

Personalizowany kubek dla dziecka z jego zdjęciem i imieniem to niedrogi pomysł na uniwersalny i praktyczny prezent, który z pewnością zachwyci każdego malucha. Posiadanie czegoś tylko na własność pozwala dziecku poczuć się bardziej dorosłym i odpowiedzialnym. Osobisty kubeczek ma szansę stać się ukochanym naczyniem pociechy, która codziennie z dumą będzie popijać z niego swoje swoje ulubione napoje.  

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

No votes yet.
Please wait...