Kuchenne inspiracje dla malucha

Zabawa w naśladowanie dorosłych pobudza dziecięcą wyobraźnię 
i pozwala uczyć się maluchom nowych umiejętności, a że prawdziwe sprzęty domowe mogą być dla dzieci za ciężkie, nieporęczne a również często niebezpieczne, polski producent zabawek Wader-Woźniak stworzył serię Party World, dzięki której maluchy mogą „bawić się w dom” i odgrywać różne role. Co powiecie na wspólną zabawę w gotowanie? W kuchniach dziecięcych Wader mali kucharze znajdą wszystkie niezbędne akcesoria.

22140_300rgb_2016
Kuchnia dla dzieci z akcesoriami 31 elementów – tu powstają tylko same pyszności!
W zestawie jest kuchenka z dwoma ruchomymi pokrętłami, piekarnik, patelnia, rondel, talerze
i sztućce, które można powiesić na specjalnym wieszaczku. Co ważne, wszystkie naczynka mogą mieć kontakt z prawdziwymi produktami żywnościowymi, można je myć w zmywarce oraz korzystać z nich w mikrofalówce. Kuchenka posiada praktyczny uchwyt dzięki któremu maluch może przenosić swoje stanowisko pracy i gotować praktycznie wszędzie .

24000_300rgb_2016

Zestawy kuchenne dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych.
Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Wiek:1+
Cena: 62 pln
Producent: Wader-Woźniak

Płyta gazowa z garnkami – sposób na szybki obiadek 
Ta kompaktowa kuchenka zapewni małym amatorom gotowania długie godziny kreatywnej zabawy! Praktyczna kuchenka posiada dwa „palniki” – w sam raz na szybki obiadek, z dwoma ruchomymi pokrętłami. W zestawie jest również stelaż montowany na tylnej ścianie kuchenki z 4 wieszaczkami na sztućce oraz 2 garnki. Płytę gazową z garnkami można rozbudować o inne zabawki z serii Party World co uatrakcyjni zabawę dzieciom.

 

No votes yet.
Please wait...