Mam OKO na kulturę

Ośrodki Kultury większości z nas kojarzą się z przełomem lat 90 i 2000. To właśnie wtedy święciły one swoje triumfy: organizowały intrygujące wystawy, wydarzenia kulturalne i warsztaty dla dzieci.

Dziś Ośrodki Kultury przeszły prawdziwą rewolucję! Prócz typowych aktywności proponują one także zajęcia high hells, koncerty rockowe czy… degustacje wina. To zupełnie nowy poziom kultury dostępnej dla każdego i na każdą kieszeń – na wyciągnięcie ręki!

 

Poznajmy się!
Poznaj nowoczesny ośrodek kultury – Ośrodek Kultury Ochoty (OKO). OKO to miejsce dla aktywnych – otwarte na twórczość amatorów i profesjonalistów w różnych dziedzinach Kultury. Szeroka oferta Ośrodka Kultury Ochoty zaspokoi potrzeby kulturalne zarówno rodzin, jak i osób starszych, dorosłych, a nawet wymagającej młodzieży. Skorzystasz tu z ciekawych prelekcji, warsztatów i kulturalnych spotkań, a także weźmiesz udział w modnym koncercie czy zobaczysz premierowy spektakl. Zaintrygowany?

 

 

 

 

Sobotni wypad w nowej odsłonie
Nie macie pomysłu na sobotni wieczór? Kolejny film i paczka chipsów na kanapie nie brzmią zbyt dobrze? Czas poszerzyć swoje horyzonty! W ten weekend sprawdźcie ofertę Ośrodka Kultury Ochoty. Okazuje się, że proponuje on nie tylko rozrywkę w postaci wystaw i wernisaży, ale także koncerty, spektakle czy potańcówki (i to wcale nie w stylu retro!). W Ośrodku Kultury Ochoty posłuchasz dziś m.in. jazzu, rocka, ballad i folku, a także wyszalejesz się na parkiecie, skorzystasz z licznych degustacji, pogadanek i pokazów. Możliwości jest naprawdę wiele!


Kulturalna randka?
Dlaczego nie! Zabierz swoją drugą połówkę na pokaz filmowy, wernisaż wystawy czy cykliczne spotkana z artystami. Chcesz zaskoczyć swojego partnera? Wybierzcie się na nietypowy wykład lub pogadankę. Jeśli dokładnie prześledzicie harmonogram na pewno znajdźcie coś dla siebie – oferta OKO jest na tyle szeroka, że zadowoli zarówno wielbicieli poezji, historii i sztuki, a także tych zainteresowanych najnowszymi trendami. Będzie romantycznie i niebanalnie!

Nauczmy się czegoś razem!
Ośrodek Kultury Ochoty to nie tylko miejsce w którym obejrzysz wystawę czy posłuchasz muzyki. Tu możesz także odkryć ukryty talent, rozwijać swoje pasje, czy poznać najbliższych sąsiadów. Koniecznie zajrzyj na spotkania sąsiedzkie, gdzie przy pysznej kawie i smacznych przekąskach porozmawiasz z osobami z Twojego najbliższego otoczenia. Może Pani Irenka z naprzeciwka czy Pan Zbyszek z klatki obok podzielają Twoje zainteresowania? Może znajdziesz długo poszukiwany znaczek do kolekcji lub kupisz spacerówkę z drugiej ręki? Pamiętaj, dobre stosunki między ludzkie zawsze owocują!

Jeśli masz zaś ochotę spróbować czegoś nowego skorzystaj z bogatej oferty warsztatowej. To propozycja nie tylko dla dzieci, choć i dla nich nie zabraknie atrakcji! Marzą Ci się zajęcia fotograficzne lub chcesz poznać tajniki szydełkowania? Nic trudnego! Połącz przyjemne z pożytecznym!
Pomocna dłoń
Co ciekawe, Ośrodek Kultury Ochoty to również warta uwagi propozycja na zagospodarowanie dzieciom czasu pozaszkolnego. W weekendy spędzicie rodzinnie czas na spotkaniach muzycznych, balach maskowych, a nawet… biorąc udział w różnego rodzaju przesłuchaniach! W ferie i wakacje OKO działa zaś ze zdwojoną siłą: w ciągu dnia oferuje liczne zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne, spacery tematyczne czy rozwijające spektakle. Do tego można skorzystać z półkolonii, które pomogą rozwiązać problem opieki nad Maluchem w czasie letniej i zimowej przerwy w nauce. Brzmi nieźle prawda?

Dlaczego właśnie OKO?
Ponieważ charakteryzuje go przede wszystkim innowacyjność! Ośrodek Kultury Ochoty to miejsce, które od ponad 40 lat idzie z duchem czasu i rozwija się w miarę potrzeb okolicznych mieszkańców, tak by mogli bez przeszkód rozwijać swoje ambicje i pasje. To miejsce na mapie Warszawy, które trzeba poznać!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...