Mikołajki w Galerii Brwinów

Już 6 grudnia w Galerii Brwinów odbędą się „Mikołajki”. Na odwiedzających galerię w tym wyjątkowym dniu czekać będzie Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynką, którzy obdarują upominkami najmłodszych Klientów centrum handlowego.

Grudzień oraz czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w ciągu roku. Magiczna atmosfera tych wyjątkowych dni sprawia, że czekamy na nie z niecierpliwością. Jednak zanim rozpoczniemy przygotowania do wigilijnej kolacji, czekają nas jeszcze Mikołajki.

Plakat - Mikołajki w Galerii BrwinówGaleria Brwinów z okazji „Mikołajek” przygotowała świąteczne atrakcje dla przybyłych gości. 6 grudnia w godzinach 12:00-16:00 na Klientów galerii czekać będzie Święty Mikołaj, który z pomocą Śnieżynki rozda upominki najmłodszym gościom. Tego dnia organizatorzy zapewnią Klientom moc świątecznych wrażeń. Kącik plastyczny dla dzieci, świąteczna ścianka fotograficzna, konkursy oraz zabawy z animatorem to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na wszystkich przybyłych do Galerii Brwinów.

Jednocześnie na terenie będzie odbywał się kiermasz produktów świątecznych i rękodzielniczych. Odwiedzający galerię będą mieli możliwość zakupu wyjątkowych, ręcznie robionych ozdób świątecznych, a także niepowtarzalnych świątecznych prezentów.

Mikołajki to magiczne święto, które kojarzy się nam z obdarowywaniem najbliższych drobnymi upominkami. My również przygotowaliśmy dla naszych Klientów Mikołajkowe prezenty, które rozdamy już 6 grudnia na terenie naszej galerii – mówi Iga Kopacz przedstawiciel Galerii Brwinów.

Więcej informacji na stronie http://www.galeriabrwinow.pl/wp-content/uploads/2014/11/Brwinow-04.jpg

No votes yet.
Please wait...