Minecraft dla dzieci

Seria „Minecraft” obejmuje książki, poradniki i komiksy dla dzieci i młodzieży, a także gry komputerowe i planszowe oraz inne akcesoria. Motywem przewodnim wszystkich artykułów jest popularna gra, która pojawiła się również w wersji na konsole. W ciągu kilku lat Minecraft zyskał ogromną popularność na całym świecie i nadal cieszy się nieskazitelną sławą – także wśród dorosłych.

Sprawdź ofertę produktów Minecraft empik.com/strefa/minecraft

Podręczniki z serii Minecraft

Na początku każdej gry generowany jest świat. W podstawowej wersji gracz wciela się w Steve’a, a jego głównym zadaniem jest przetrwanie jak najdłużej, odkrywając mapę i zdobywając rozmaite przedmioty. Potrafi tworzyć bloki, atakować wrogów i budować z różnych materiałów dostępnych na świecie. Aby przetrwać, musisz zbierać zasoby, w szczególności drewno, aby stworzyć niezbędne narzędzia, żywność – aby zaspokoić głód, materiały na pochodnię lub ogień i wiele więcej. W miarę postępu rozgrywki możemy dalej rozwijać naszą bazę i odkrywać możliwości tworzenia przedmiotów, ulepszania broni i nie tylko. Już po pierwszych minutach spędzonych w świecie klocków można doświadczyć, jak ogromne na różnych poziomach oferuje ta piaskowa gra. Dzięki poradnikom do Minecraft możesz w pełni wykorzystać potencjał. Początkujący i doświadczeni gracze znajdą tu odpowiedzi na interesujące ich pytania.

Książki i poradniki dla fanów gry Minecraft

Wśród przedmiotów zebranych w serii „Minecraft”, w podręcznikach opisujących różne ważne aspekty gry, znaleźć można także komiksy, opowiadania i albumy z naklejkami. Autorami są m.in. Stephanie Milton, Craig Jelley, McBrien, Jane Riordan. Książki opisują mechanikę gry, charakterystykę wrogów, typy światów, mapę i wiele więcej. Zawierają wiele wskazówek i sztuczek dotyczących tego, jak grać w grę, aby wygrać jak najwięcej od samego początku. Początkujący gracze mogą nauczyć się, na przykład, jak przetrwać pierwszą noc w grze, co zrobić, gdy nagle nie ma jedzenia, jak wytwarzać niezbędne podstawowe przedmioty. Dla bardziej zaawansowanych graczy, którzy znają i rozumieją mechanikę gry, zostały przygotowane książki, jak budować różne ciekawe budowle, na przykład park rozrywki. Seria zawiera również wiele podręczników i poradników, przetrwanie, podbój Netheru i końca, zaklęcia i mikstury, ocean i wiele innych. W grze Minecraft znajdują się również albumy projektowe, których możesz użyć jako inspiracji dla własnych struktur w grze.

Książki z serii Minecrafta mogą pomóc rozwijać zainteresowania z gry online dzieci i młodzieży. Wybierz je i znajdź odpowiedzi na pytania dla graczy online. Doskonal swoje umiejętności i dobrze poznaj świat gry. Graj w trybie kreatywnym z nieograniczonymi zasobami lub zasobami z głębi świata w trybie przetrwania, tworząc broń i zbroję do walki z niebezpiecznymi.

No votes yet.
Please wait...