Move Week 2014 Rusza !

Move Week ( Tydzień Ruchu) to ogólnopolska kampania, która ma na celu propagowanie ruchu i zdrowego stylu życia. W pierwszym tygodniu października rusza II edycja kampanii. W tym czasie zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w imprezach promujących aktywny wypoczynek. Wiele organizacji, firm, klubów…..organizuje eventy podczas, których będą się starali zachęcać do aktywności fizycznej całe rodziny. Rodzaj proponowanego ruchu będzie tak wieloraki, że każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Główna idea jaka przyświeca wszystkim zaangażowanym w kampanię Move Week to przekonać i zachęcić jak największą liczbę ludzi do aktywnego wypoczynku i regularnego ruchu, który niesie ze sobą dobrą kondycję, lepsze samopoczucie i zdrowie.

Jedną z takich imprez, na której będzie można aktywnie uczestniczyć w zajęciach ruchowych, jest III Akcja krwiodawstwa w Sobótce. Podczas niedzielnego spotkania każdy kto tylko zechce będzie mógł oddać krew w ramach Akcji „I ty możesz uratować komuś życie”.

Zapraszamy do Sobótki już w najbliższą niedzielę 5 października do Rynku. Weźcie udział w Akcji krwiodawstwa i poruszajcie wraz z rodziną w ramach Akcji Move Week.

 

i-ty-mozesz-uratowac-komus- moveweek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie i co dzieje się  podczas „Tygodnia Ruchu” sprawdzicie tutaj: http://tydzienruchu.pl/

 

 

No votes yet.
Please wait...