Nagrody od WADERa już czekają :)

Już w środę 13 czerwca 2018 r. na Sobótczańskim Rynku u podnóża Góry Ślęży zgromadzi się około 500 zawodników wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi. O 18:00 wystartują pierwsi zawodnicy 6. Ślężańskiego Biegu Młodzieżowego. Ta wspaniała impreza biegowa skupia wokół siebie wielu fanów i zaraża pasją do biegania kolejne młode roczniki. W biegu startują dzieci i młodzież już od 4 roku życia. I wszyscy zawodnicy, nawet ci najmłodsi biegną z numerami startowymi z chipem elektronicznym odczytujących ich wyniki. Na tym biegu nie miejsca na niejasne sytuacje, kto był pierwszy a kto drugi… Poza odczytem elektronicznym nad poprawnością wyników czuwa sędzia główny Henryk Załęski obserwując bacznie zapisy kamer na mecie.

Każdy Uczestnik biegu otrzymuje pakiet startowy składający się z koszulki biegowej, czapeczki, imiennego numeru startowego z chipem elektronicznym oraz dodatkami. Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzymuje piękny medal. Na trasie znajduje się punkt wodny, który służy zarówno zawodnikom w trakcie biegu jak i tym, którzy go ukończyli.

Podczas dekoracji zwycięzcy otrzymuję statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Możemy za tradycję uznać nagrody od naszego Partnera WADERa dla najmłodszych zwycięzców biegu. I tak 4 roczniki od 2014 do 2011 otrzymują fantastyczne zabawki polskiego producenta firmy Wader-Woźniak.

Mamy nadzieję , że i w tym roku radość dzieciaków będzie równie wielka jak w poprzednich 🙂 A nagrody od WADERa już u nas czekają!!!!

Zapraszamy zatem tych, którzy biegną, kibicują i mogą być 13 czerwca w Sobótce do uczestniczenia w tej fantastycznej imprezie biegowej. A tych, którzy nie mogą być z nami ciałem zapraszamy do śledzenia naszego Fanpage bo po biegu na pewno zamieścimy artykuł oraz galerię ze zdjęciami abyście mogli poczuć wspaniały klimat tego wydarzenia 🙂 Oczywiście jak co roku zdjęcia oraz film zapewni FotoVideo Sobótka więc nic nam nie umknie 🙂

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...