Nosidełko dla noworodka – praktyczne wsparcie dla młodych rodziców

Współcześni rodzice chcą być blisko dziecka. Dostępność wiedzy przez długie lata zarezerwowanej wyłącznie dla wykształconych psychologów sprawiła, że zupełnie inaczej wychowujemy swoje maluszki niż robili to nasi rodzice. Wszystkie te zmiany nie sprawiły jednak, że zrezygnowaliśmy z wygody – wręcz przeciwnie, to właśnie rodzice XXI wieku mają świadomość, że bycie matką i ojcem ma przede wszystkim przynosić całej rodzinie radość. Dlatego coraz chętniej stawiamy na rozwiązania, które ułatwiają życie. Niewątpliwie jednym z nich jest nowe nosidełko dla noworodka BeSafe Izi Transfer, które znacząco ułatwi przenoszenie śpiącego maluszka.

Niezależnie od naszej dużej woli zmian, nie na wszystko mamy tak duży wpływ, jakbyśmy sobie tego życzyli. Mimo wielu wprowadzonych rozwiązań, wciąż tempo naszego życia jest naprawdę szybkie i nie mamy na to dużego wpływu. Co więcej, to nie zmienia się po urodzeniu dziecka, kiedy do naszych obowiązków dochodzi jeszcze opieka nad nim. Musimy być na niego uważni i zagwarantować mu bezpieczeństwo. Jeśli więc istnieją rozwiązania, które mogą nam w tym pomóc, zdecydowanie warto z nich korzystać. Jednym z gadżetów, które wspierają naszą codzienność, jest nowe nosidło Izi Transfer, które pozwala na bezpieczne przenoszenie śpiącego dziecka.


Nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe Izi Transfer
Co tak naprawdę daje nam nosidło dla dziecka, które proponuje marka BeSafe? To znaczne ułatwienie transportu śpiącego dziecka. Niezależnie, gdzie zasnął twój niemowlak, możesz bezpiecznie przenieść go w lepsze miejsce. Nie tylko nie wybudzisz go z drzemki. Nosidło Izi Transfer to przede wszystkim jedyny taki produkt na rynku, który ułatwia zachowanie zdrowego kształtu ciała dziecka. Powstało z myślą o dzieciach od chwili narodzin do ok. 6. miesiąca życia (do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 9 kg). Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na jego temat.

Zaproponowane przez markę innowacyjne nosidełko dla dziecka to praktyczna pomoc podczas codziennego przemieszczania się z niemowlęciem. Dzięki niemu nie będziesz mieć już problemu, gdy przyjdzie wysiąść z auta na zakupy czy do domu. Można z niego korzystać w samochodzie oraz poza nim – w foteliku, wózku czy zupełnie osobno. A wszystko to, nie budząc maluszka z potrzebnej mu drzemki.

Innowacyjne nosidło Izi Transfer to projekt stworzony w konsultacji z fizjoterapeutami dziecięcymi. Dzięki temu mamy pewność, że dopasuje się do ciała maluszka, tym samym wspierając jego naturalny kształt. Zdrową pozycję główki zapewnia dodatkowe wypełnienie dookoła niej. To sposób nie tylko na ochronę, ale również wygodę – niemowlę jest otulone, a więc czuje się bezpiecznie, przez co nie budzi się z drzemki.

Świadomi rodzice wybierają produkty, które pozytywnie przeszły testy potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania. Przed wypuszczeniem nosidła na rynek, producent zadbał o potwierdzenie jego jakości i sprawdzenie trwałości zastosowanych materiałów. Przeszło pozytywnie również test na upuszczenie i otrzymało dobrą ocenę bezpieczeństwa instytutu TÜV. To nosidło do fotelika, które nie koliduje z jego uprzężą, co oznacza, że dziecko może zostać włożone w iZi transfer do fotelika i poprawnie zapięte. Jego zaletą jest połączenie lekkości i trwałości.

Najlepsze produkty dla dzieci powinny być dopasowane do potrzeb całej rodziny. Nowe nosidełko dla noworodka jest bardzo wygodne w użytkowaniu, trwałe i bezpieczne. Stanowi połączenie dobrej jakości materiałów – to TENCEL™ pochłaniający wilgoć, siatka, len i bawełna. Dzięki temu jest oddychalne i mało waży. Dodatkowo zostało wyposażone w miękki, elastyczny uchwyt. To dobre rozwiązanie, by poprawić komfort codziennego życia z dzieckiem.

No votes yet.
Please wait...